StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Saints Row: The Third

KrystianM - 21 Listopad 11, 20:15
Temat postu: Saints Row: The Third
Grał ktoś już w tą grę ? Mi się tak dwójka... wie ktoś co to za gra ? Dobra teraz dokończę. Mi się tak dwójka spodobała (oczywiście na PS3, bo na kompie się jeździć nie dało), że musiałem w nią zagrać i w dzień premiery kupiłem na steamie (akurat miałem takie szczęście, że w dzień premiery dowiedziałem się kiedy premiera :) (bo nie wiem skąd, ale myślałem, że premiera 25 listopada, a nie 18)). I muszę przyznać, że grafika nie wymiata, ale jest lepsza od tej z GTA IV o wiele (przynajmniej takie moje zdanie... bo mój brat fanboy gta uważa, że nie g*wno prawda grafika gorsza koniec kropka. Niby lubi saintrowa, ale uważa, że nie ma co się równać). Ja niby lubię GTA już dosyć dużo czasu przegrałem na GTA 1, 2, Vice City (w trójkę nie grałem. Tylko raz u kolegi), San Andreas, IV, Episode From Liberty City, ale i tak uważam, że ten Saints Row jest lepszy. Dlaczego ? Bo ma fajny szalony klimat, a GTA IV wprowadziło taką zamułe przez swoją realistyke, np. Nica lekko walnie samochód, a on leży pół godziny na ziemi i kwiczy. A Saints Row ma różne wynalazki jak samoloto-helikoptery, skuter latający itp. A co wy sądzicie o tej grze :?:
Wszystko co napisałem to tylko moje zdanie nie musicie się ze mną zgadzać !

Trndjava - 13 Marzec 12, 17:02

choć grałem na pc z całym sercem podpisuję się

PS.(zapomniałeś dodać że ma zarąbiste radio)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group