StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team stronghold.gry-online.pl - Reorganizacja

Lord Smerf - 5 Wrzesień 11, 20:43

Jeden bohater? Myślałem raczej o tym, żeby kampania opowiadała losy całej wojny, a z jednym bohaterem byłoby to, cóż, niemożliwe.
Oczywiście, że przydałby się. Oby się taki znalazł.

Nidor - 5 Wrzesień 11, 20:56

Będzie zawarta cała wojna,ale np bohater będzie kapitanem Rohanu,a potem zostanie generałem Gondoru.
Rahnen - 5 Wrzesień 11, 21:05

Może lepiej założyć nowy temat o projekcie.
Lord Smerf - 5 Wrzesień 11, 21:06

Wszystko po kolei, na razie zbieramy drużynę.
Rahnen - 6 Wrzesień 11, 18:55

Ja zgłaszam się na mapmarkera, chociaż nie wiem czy wezmę udział w obecnym projekcie bo nie jestem fanatykiem Władcy Pierścieni ale z tego co wiem Nidor wklei niedokończone mapy więc może coś zrobię ;-)
przemusio - 6 Wrzesień 11, 21:46

Jeśli chodzi o zabawę plikami to mam pewne doświadczenie, bawiłem się na SH 1, tylko... nie mam twierdzy 1 :D
Rahnen - 11 Wrzesień 11, 18:23

Dzisiaj miała być już rozpoczęta praca.
Lord Smerf - 11 Wrzesień 11, 18:46

Noo... tak. Jakiś wykaz prac(w sensie co zrobione, a co ma być zrobione - ogólnie, nie szczegółowo) od Nidora by się przydał.
Nidor - 11 Wrzesień 11, 18:52

Mówisz,masz.
Adax - 11 Wrzesień 11, 19:15

Miło, by było gdybyście o mnie nie zapominali. :-P Oczywiście zajmę się stroną techniczną, i mogę zastępować tay'a jeżeli będzie pisał odprawy. Mogę również testować mapy jako bardzo kiepski gracz. :mrgreen:
Hunter - 22 Październik 11, 19:22

Hmm, wiem, dawno mnie nie było :) Ja zaciągnę się jako bajkopisarz [fabuła] i ew. zrobię lub potestuję mapki. A przy okazji: modzi zdążyli pousuwać mi już 100 postów ;p.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group