StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team stronghold.gry-online.pl - Reorganizacja

Lord Smerf - 28 Sierpień 11, 22:08
Temat postu: Reorganizacja
Jak pewnie zauważyliście, dużo się zmieniło. Znika kolorek, porzucamy dotychczasowe projekty, zbieramy mapy, które jeszcze ocalały. Zbieramy je w jednego zip'a czy innego rar'a, wstawiamy w Edytorze.
Czym się więc teraz zajmujemy? Otóż dołącza do nas Nidor, a jego projekt jest odtąd naszym projektem.

Teraz oczekuję od wszystkich, którzy dotychczas byli w to zamieszani deklaracji - chcecie dalej tu być czy nie. Piszcie w tym temacie, jak najszybciej. Czas jest do, hm, tydzień po rozpoczęciu roku szkolnego(niektórzy mogą jeszcze być na wakacjach). Piszcie od razu, jaką rolę chcecie zajmować. Poniżej spis:

Mapmakerzy:
-Nidor
-
-
-
-

Testerzy:
-Lord Smerf
-Threeth
-
-
-

Dusza poetycka:
-

Tłumaczenia(jeśli będziemy cokolwiek wstawiać na anglojęzyczne strony):
-Lord Smerf

Techniczna strona:
-
-



Tutaj bardzo ważna sprawa. Jeśli nie czujecie się na siłach, nie zostawajcie. Naprawdę, to nie pomaga - chcemy wiedzieć, na czym stoimy. Jeśli nie będziesz mógł się udzielać, wolę wiedzieć o tym teraz, niż potem wołać o testerów, mapmakerów i innych.

Threeth - 28 Sierpień 11, 22:40

Ja zostaję, nie jako mapmaker. Wolałbym być testerem, ale nie wiem czy będę miał czas na ocenienie mapek(i czy mój laptop je uciągnie :D ), ew. będę służył dobra radą w sprawię tworzenia map i wyrażał opinie na temat jakichś pomysłów.
Artut97 - 29 Sierpień 11, 08:39

Ja bym wolał zostać jako tester. Na pewno bym nie zrobił takich zamków np. jak Nidor Minas Tirit (czy jakoś tak). Tylko, że znowu jak będzie 3 testerów na 1 mapmakera to nie wiem czy tak dobrze.

Jakby co tu są moje mapy:
http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=1992 - tutaj jedna
http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=1895 - tutaj dwie

Krzysztof III - 29 Sierpień 11, 10:14

Hmm... Ja zostaję ale nie wiem na jaką pozycję zapisać...Nigdy nie zrobię takiej mapy jak Nidor... a testerów jest za dużo.. Emm.. mam pytanko ? O co chodzi z tą "duszą poetycką " ?
Lord Smerf - 29 Sierpień 11, 11:59

Pisanie odpraw.
Krzysztof III - 29 Sierpień 11, 14:42

Wybaczcie.. ale jednak rezygnuje z bycia w team'ie , nie przydam się , bo nie znam się na Władcy pierścieni :-/
Nidor - 29 Sierpień 11, 18:37

W team'ie nie będziemy przecież robić tylko LOTR moda.
Rahnen - 29 Sierpień 11, 18:39

Jak napisał poprzednik, weźmiesz udział w następnym projekcie.
Krzysztof III - 29 Sierpień 11, 19:49

Okey to zostaje :-)
Rahnen - 5 Wrzesień 11, 19:14

A o co chodzi z techniczną stroną? :-/
Lord Smerf - 5 Wrzesień 11, 20:08

Z tego, co wiem, to miał być mod, co z kolei stwarza braki kadrowe w dziale "Podmienianie wszystkiego tak, aby gra jeszcze potem działała".
przemusio - 5 Wrzesień 11, 20:20

Jak Smerf się nie wyrobi to znam angielski. ;) Z kolei "strona techniczna" - programowanie, czy zabawa plikami czy co ? :D
Lord Smerf - 5 Wrzesień 11, 20:24

Bardziej zabawa plikami, nie wiem za bardzo, co tu programować. Chyba instalator najwyżej.
Rahnen - 5 Wrzesień 11, 20:26

Wątpię czy ktoś się zgłosi do strony technicznej ale zobaczymy :-)
Nidor - 5 Wrzesień 11, 20:39

Przydałby się jeszcze ktoś do pisania historii.W kampani lepiej żeby gracz był jednym bohaterem,więc nie będziemy przepisywać z wszystkiego z książki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group