StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - [ogólne] Co sądzicie o Stronghold Kinghdoms ?

Zohan - 30 Lipiec 11, 19:06
Temat postu: [ogólne] Co sądzicie o Stronghold Kinghdoms ?
Co sądzicie o Stronghold Kinghdoms ?

Ja uważam, że to totalny błąd od strony Firefly z wpuszczeniem tej gry.Ta gra nie powinna istnieć.Takie jest moje zdanie.

Crux - 30 Lipiec 11, 21:32

Kolega się trochę rozpisze lub lock na temat + warn. Edytowałem też sondę, bo była dość... kontrowersyjna i - przy okazji - niepoprawna gramatycznie. ;)
lukinis - 9 Sierpień 11, 20:23

Witam!

Nie wiem czemu tak uważasz. Może mógłbyś uzasadnic swoje stanowisko. To prawda, że gra jest nieco inna niż poprzednie z serii Stronghold, ale to sprawia, że jest ciekawa.

Gdy gra się od początku i tworzy wielki projekt wraz z ludźmi z całego świata, którzy stają się twoimi przyjaciółmi, gra jest bardzo interesująca. Stajecie się zgraną ekipą, w której gracze oddają sobie wioski bez problemu, działają skoordynowanie i wygrywają wojny (ja jestem w H5 od początku ;)

Co innego, gdy grasz sam i nie możesz nikomu zaufac...

Lord Smerf - 9 Sierpień 11, 21:52

lukinis napisał/a:
Gdy gra się od początku i tworzy wielki projekt wraz z ludźmi z całego świata, którzy stają się twoimi przyjaciółmi, gra jest bardzo interesująca. Stajecie się zgraną ekipą, w której gracze oddają sobie wioski bez problemu, działają skoordynowanie i wygrywają wojny (ja jestem w H5 od początku ;)

Co innego, gdy grasz sam i nie możesz nikomu zaufać...

Tak, to bardzo ważny czynnik. Pamiętam, że jak zaczynałem grać, nie chciano mnie przyjąć do frakcji władającej większym regionem, w którym ja sam miałem wioski. Cóż - i tak opanowałem dwie parafie, a po jakimś czasie cały ten region, razem z tą całą frakcją, wchłonął(może raczej pokonał, podstawiając swoich do rządzenia parafiami) większy sojusz kilku innych frakcji. Nie mieli z kolei powodu, aby mnie przegłosować, jednak sam przestałem grać - przez to, ze nie byłem od początku w żadnej frakcji, nie zdołałem dokonać ekspansji na więcej wiosek i byłem w patowej sytuacji.

Co do tematu - mnie osobiście Kingdoms nie przekonuje, ale ja nie inwestowałem w tą grę ani grosza. Może dla ludzi grających na koncie Premium jest ona trochę bardziej atrakcyjna - chętnie usłyszałbym opinię jednego z takich ludzi.

Zohan - 10 Sierpień 11, 11:19

Jak to tylko włączyłem to po 15 sekundach wyłączyłem. Ta gra mnie nie przekonuje po prostu.
Maciek - 23 Sierpień 11, 16:59

Stronghold Kingdoms jest według mnie beznadziejny. Kiedyś grałem tydzień i nawet wykupiłem konto Premium. Niestety uwzięła się na mnie grupka ludzi i zostałem zniszczony.
Potem zacząłem grac od nowa. Tym razem zamek Węża i Szczura obok siebie.
Stronghold Kingdoms to dla mnie niewypał. Za mało woja itp. Grafika jest nawet fajna, ale sama gra w sobie jest tak trudna że... brak słów. Może jak kiedyś wyjdzie jakieś spolszczenie to spróbuję raz jeszcze. Ale na razie tak gra mnie nie pociąga. Po co robic drugie Plemiona?

Artut97 - 23 Sierpień 11, 17:05

Spolszczenie jest od dawna. ;p

Polecam te linki:
http://stronghold-kingdom...terytorium-INFO <--- Jak zrobić, aby być koło Polaków ;)
http://forum.strongholdki...=13275&start=60 <--- Spolszczenie ;)

Ogólnie, jak ktoś chce poradniki do kingodmsa, to wszystko można znaleźć tu: http://www.stronghold-kingdoms.pl/forum/

Maciek - 23 Sierpień 11, 17:19

Dzięki Tobie Artut97 byc może moje zdanie o Kingdoms się zmieni :P Fora tegoż nie widziałem na oczy tak więc dzięki za linki :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group