StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Kampania LOTR - Mapy

Nidor - 3 Lipiec 11, 20:15
Temat postu: Mapy
Do kampani potrzebnych jest 37 map,a ja mam dopiero 15:
1.Osgiliath (nie rozwalone)
2.Osgiliath (odbicie)
3.Mines of Moria
4.Anduin the Great River
5.Oddział Eomera (gdzieś w Rohanie)
6.Ithilien
7.Ozgiliath
8.Helm's Deep
9.Isengard
10.Theoden (obóz przed bitwą pod Minas Tirith)
11.Minas Tirith part 1 (Osgiliath i pierwszy mur Minas Tirith
12.Minas Tirith part 2 (reszta murów)
13.Pelennor
14.Minas Morgul
15.Black Gate

Mapy są jeszcze nie skończone.
Nie wiem jakie misje jeszcze zrobić.

PROSZĘ O POMOC!!!

[ Dodano: 4 Lipiec 11, 18:42 ]
Postanowiłem dodać screeny z trzech map.
Ithilien:

Helm's Deep:

Minas Tirith part 1

Hunter - 4 Lipiec 11, 20:00

Hmm, ciekawy pomysł na mini-moda, ale do takiego czegoś potrzeba zapału, zdolności i równie zapalonych pomocników. Jeśli chodzi o to programowanie, to zapytaj się wert'a [ale nie wiem, czy dalej wchodzi]. Osobiście, mógłbym pomóc w zrobieniu jakiejś mapki.
Tay - 4 Lipiec 11, 20:36

Cytat:
Nie wiem jakie misje jeszcze zrobić.


Jak nie wiesz jakie misje robić, to dokończ te bo przecież
Nidor napisał/a:
Mapy są jeszcze nie skończone
. A jeśli już je zrobisz, to rób te brakujące, bo jak sam napisałeś
Nidor napisał/a:
Do kampani potrzebnych jest 37 map,
a masz 15 ;) Więc musisz wiedzieć jakie misje robić, skoro naliczyłeś aż 37 ;)

Mam nadzieję, że pomogłem ;D

Nidor - 4 Lipiec 11, 21:42

Wojownik myślę,że mógłbyś zrobić parę misji Eoemera i Faramira.Może przydałyby się jeszcze jakieś mapy zamkowe np.Amon Sul.Pogadam z wertem i mam nadzieję,że się przyłączy do projektu.Jeśli nam się uda to myślę ,że to będzie świetna kampania.
Lord Smerf - 4 Lipiec 11, 22:26

Wtedy to nie będzie tylko kampania, ale też pierwsza modyfikacja tej gry wykraczająca poza przeklejenie folderu tekstur z Krzyżowca do SH1 i vice versa.

Osobiście do projektu nie mogę się przyłączyć(chyba, że potrzebujecie testera map - wtedy się na to piszę), ale mam małą radę. Przykładaj wagę do "zcieniowania" krajobrazu, bo - mimo, że kampania będzie się rozgrywać w świecie pełnym ekstremów - takie przeskoki, jak chociażby między wysokimi, stromymi zboczami a żyznymi, nizinnymi łąkami nie są jednak miłe dla oka.

Nidor - 5 Lipiec 11, 13:10

Możesz być testerem.
Adax - 5 Lipiec 11, 22:35

Pomysł przyznaję... intrygujący. Osatnio bawie się trochę w w triki twierdzowe. Możecie n mnie liczyć jako mapmakera lub testera, grafikiem dobrym nie jestem, ale magę sprawdzać na swojej grze te wasze mody. :)
Proponuję też każdą misję wstawiać osobno, dopiero gdy wszystkie będą gotowe. Może jeszcze jakaś acja reklamowa. ;-)

Odrazu piszę, że niejestem wybitnym czy też bardzo dobrym mapmakerem!

Nidor - 6 Lipiec 11, 12:14

Nie mogę znaleźć programów do odtwarzania plików tgx i raw,a jak będę miał takie programy to z modem myślę,że nie będzie problemu.
Tay - 6 Lipiec 11, 13:06

A do plików .bik masz? To są te wszystkie filmiki z gry.
Tutaj możesz ściągnąć, ale jest chyba płatny :( http://www.radgametools.com/bnkdown.htm

Nidor - 6 Lipiec 11, 13:28

Tay jeśli masz .bik to mógłbyś skonwertować pliki ze strongholda?
Tay - 6 Lipiec 11, 14:01

A mogą być bez dźwięku? Bo mam skonwertowane wszystkie bez dźwięku, jednak jeśli potrzebny będzie dźwięk to skonwertujęjeszcze raz ;)
Nidor - 6 Lipiec 11, 14:14

To daj te skonwertowane jak będe potrzebował dźwięku to powiem i dzięki za pomoc.
Adax zrób jakąś mapę z proponowanych wojownikowi.

mroczny38 - 20 Lipiec 11, 18:46

Zrobiłem mapke "Helmowy Jar". Twój Helmowy Jar jest staranniejszy i ładniejszy od mojego Helmowego Jaru.Sorry że nie na temat ale po prostu zapowiada się dobra kampania.
Nidor - 20 Lipiec 11, 19:09

Dzięki za ocenkę.
Hunter - 20 Lipiec 11, 19:48

Sorki, ale nie zrobię swojej mapy. Mam dużo spraw, problemów etc. a poza tym mam lenia ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group