StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team stronghold.gry-online.pl - 005 - Bunt

Hunter - 24 Maj 11, 11:42
Temat postu: 005 - Bunt
http://www.megaupload.com/?d=HYK4J162

Oto długo oczekiwana Praga :-) . Starałem się, aby wyszła jak najleiej. Proszę, abyście ją pilnie ocenili. Mapka jest dość duża (prawie 1Mb :shock: ) bo dałem tam wiele elementów. Mam nadzieję, że wam się ona spodoba.

pzdr wojownik

Lowcakur - 24 Maj 11, 14:29

Nie postarales sie Wojowniku. Praga wyglada jak wielka wiocha, a nie jak wielkie miasto. Samo zdobywanie miasta jest nuuuudne, dales zdecydowanie za malo wojsk, odechcialo mi si epo godzinie czyszczenia wiez. Do krajobrazu zastrzezen nie mam.
Hunter - 26 Maj 11, 14:04

Miasto ma dzielnice zarówno biedniejsze jak i bogatsze. Te "wiochy" to przedmieścia. Poza tym, pytałem się ciebie o wygląd Pragi, a ty nie dawałeś mi jasnej odpowiedzi, więc musiałem improwizować na podstawie tego, co sam zdobyłem.
Lowcakur - 26 Maj 11, 16:04

Wojo, przeciez powiedzialem Ci, abys na wspolczesnych planach miejskich znalazl obszar, gdzie jest starowka(albo wpisac w google: Praga stare miasto) no i go odwzorowal, takie trudne?
Hunter - 3 Czerwiec 11, 21:17

Wpisałem starówka, ale nie mogłem znaleść dokładnych granic, tylko rzeczka i Hradczany oraz Wyszehrad, więc musiałem improwizować -_- Uwierz, to wcale nie jest takie łatwe zrobić mape tego pokroju.
Hunter - 9 Czerwiec 11, 12:15

Oki. Niech ponceriusz albo ty przejmie mapkę i niech dorobi odpowiednie kształty mapki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group