StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O stronie stronghold.net.pl - Konkurs na nowy layout strony

Siwy - 20 Marzec 09, 15:58

Załóżmy, że wyglądałoby to tak:



Główny nagłówek:



Nagłówek 'Menu':



Nagłówek 'Aktualności':



Nagłowek 'Legends':



Stwierdziłem, że, żeby wyróżnić 'Menu' zrobię środkowy nagłówek w kolorach, a w/w na szaro :D Nie wiem czy to dobry pomysł, ale nie chciałem robić 'Menu' i głównego nagłówka takich samych. Jak to wygląda ? Btw. Lewa kolumna nie ma 160px szerokości :P

Matrix - 20 Marzec 09, 16:43

Dziwny jest ten taki jakby "blask" dookoła liter, miejscami jest nienaturalny np. dookoła "W" jest taka jakby kratka, a w niektórych miejscach jest zbyt mocny, po za tym może być ;D
Odyn - 21 Marzec 09, 22:31

Nagłówek treści w kolorze wygląda jeszcze lepiej, ale nadal nie zmniejszyłeś jego wysokości...
Spróbuj też zmienić, albo całkowicie usunąć grafiki z nagłówków menu oraz rozjaśnić obramowanie.

Siwy - 5 Październik 09, 15:08

Zrobiłem coś takiego...
Stronghold:


Crusader:


Stronghold 2:


I menu takie... Nie wiem, czy ten pomysl z assasynem jest dobry, ale faviconka jest za mała :P .


I całość wygląda tak:
Link

Jak się Wam podoba ? Co zmienić/poprawić ?

PitaKura - 5 Październik 09, 16:41

Wiesz Siwy wszystko ładnie wygląda , nie wiem jak innym ale mi coś nie pasuje ta czcionka xD Jakoś tak ta kursywa myślę że jest nie potrzebna i pogrubiłbym troche te czcionki , oczywiście to tylko moje zdanie niech Odyn się wypowie ;)
Siwy - 7 Październik 09, 18:49

Dobra inna wersja, te poprzednie trochę brzydkie są.

(cień jest trochę za duży, zerknijcie na ogólny screen -> patrz dół)

I jakby to wyglądało: link

Mam nadzieję, że będzie nieco więcej wypowiedzi i, że Odyn się wypowie (i nie obrazi za obrazek ze stopki :) ).

Kroniki - 8 Październik 09, 19:17

Siwy na pewno wyglądają lepiej niż te stare. Cień mógłbyś trochę zniwelować, bo za bardzo jak dla mnie się odznacza. Czcionkę jeszcze jakaś klimatyczną, choć niekoniecznie. Ogólnie dobry pomysł i wykonanie też wporzo.
Siwy - 8 Październik 09, 19:49

Dzięki za odp.

Chciałem, aby czcionka była zwykła, żeby tekst z klawiatury wklepać ;) . A cień... IMO jest ok. Czekam na wypowiedź Odyna.

Odyn - 9 Październik 09, 07:58

Ogólnie pomysł i wykonanie bardzo dobre. Wydaje mi się, że nagłówki z tarczami wyglądają lepiej. Tylko musiałbyś zmniejszyć średnicę okręgów jeszcze bardziej, niż w grafice z zamkiem. No i potrzebna jest odpowiednia czcionka, bo żadna z tych, które użyłeś nie pasuje do strony...
Odyn - 25 Styczeń 10, 14:30

Konkurs nierozstrzygnięty. Samemu zabrałem się za zmianę layoutu ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group