StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O stronie stronghold.net.pl - Konkurs na nowy layout strony

Matrix - 14 Styczeń 09, 18:45

Ja jestem chętny do włączenia się w projekt, na dniach coś wrzucę ;D
Odyn - 14 Styczeń 09, 19:57

Warlike, niezły nagłówek jak na prototyp :) Proponowałbym tylko zmianę koloru czcionki i bardziej strongholdową twarz ;)
Warlike - 15 Styczeń 09, 17:38

Da się zrobić ;) . Popróbujemy, popróbujemy... :)
Matrix - 22 Styczeń 09, 11:25

Zrobiłem coś takiego, ale czegoś mi tu brakuje, możliwe że zrobię jeszcze jedno ;)




Kokoju - 22 Styczeń 09, 14:51

mi sie podoba. Choc ''troszeczke'' za duza ;-) . Ja sie od niedawba ucze zabawy grafika. Od brata, on to studiuje ekonomie, ale dorabia u innego mojego brata projktujac rzecz do firmy Zilla. Zna ktoś?
Matrix - 22 Styczeń 09, 15:03

Nic nie jest za duże... to są oryginalne rozmiary te co są na stronie i te co Odyn podał ;)
Siwy - 22 Styczeń 09, 15:30

Nieźle Matrix, ale ja dałbym ten zameczek do większego nagłówka i troszeczkę go przyciemnił. Tło w tym większym jest takie niestrongholdowe, zmieniłbym je także troszkę. Czcionka jest bardzo ładna, dasz jakiegoś linka skąd można ją pobrać ? :D Zresztą zobaczymy co na te prace powie Odyn.
Matrix - 22 Styczeń 09, 15:54

Tutaj masz link do tej czcionki: http://www.dafont.com/kingthings-spike.font

Jutro prawdopodobnie zrobię drugi "zestaw" :P

Odyn - 22 Styczeń 09, 17:13

Matrix, czy sprawdzałeś jak te elementy komponują się z resztą strony? Oddzielnie wyglądają bardzo dobrze, ale mi zależy na ogólnym wizerunku.
Dlatego lepiej będzie, jak wasze prace będziecie wklejać na screena strony. Dopiero wtedy będę mógł oceniać.



Nie pogniewam się jak zmienicie kolor tła nagłówków artykułów ;) Wystarczy, że na idealnie czarnym tle będzie odpowiedni napis i ew. jakiś element graficzny.

Warlike - 23 Styczeń 09, 13:51

Niestety Odyn, na chwilę obecną nie będę nic robił koło tego, bo nie mam po prostu do niczego siły. Sprawdzałem z wklejaniem strongholdowej twarzy, ale popsuło to tylko cały wizerunek.
Matrix - 1 Marzec 09, 16:52

Ostatnio mało siedziałem przy kompie, albo brak czasu albo jakaś impreza więc nawet nie odpalałem ps'a, ale postaram się z tym wyrobić do końca tygodnia...

Dzisiejszy edit:


Zrobiłem coś takiego:


Siwy - 1 Marzec 09, 21:25

Hmmm... Osobno grafiki te wyglądają ciekawie, ale razem jakoś do siebie nie pasują moim zdaniem. Ten duży nagłówek jest bardzo ładny i jeśli nikt nie zrobi lepszego to nagłówki pod menu zrobiłbym w podobnym stylu ;) Co o tych grafikach sądzą inni ? :D
Odyn - 1 Marzec 09, 22:16

Zgadzam się z Siwym. Te grafiki nie pasują do strony. Użyte czcionki jak najbardziej, ale tła dla nich są za bardzo wykombinowane i nie pasują kolorystycznie.

Nagłówki artykułów nie muszą mieć wcale szarego tła... Wystarczy nawet odpowiednia czcionka na idealnie czarnym polu.

Siwy - 19 Marzec 09, 20:55

A takie coś ? :D




Odyn - 19 Marzec 09, 21:16

Mimo, że wygląda nowocześnie, to ładnie komponuje się ze stroną :)
Spróbuj zmniejszyć wysokość do 55-60px i nieznacznie przyciemnij tło. Wydaje mi się, że wtedy będzie jeszcze lepiej.
No i liczę na nagłówki poddziałów do kompletu ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group