StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

SPAM - Trollowanie (dawny'Dżastin Bimber')

Aragorn - 20 Kwiecień 11, 14:49
Temat postu: Trollowanie (dawny'Dżastin Bimber')
Oto temat, w którym prosiłbym o podpisywanie się poniżej tych, którzy za wspomnianą 'gwiazdą' (bo gwiazdorem tego nazwać nie można) nie przepadają.
Artxt123 - 20 Kwiecień 11, 14:53

To coś według mnie nie jest warte naszych podpisów.
Lowcakur - 20 Kwiecień 11, 15:05

To nawet nie jest warte, aby na to splunac...
Aragorn - 20 Kwiecień 11, 16:39

Tak prawdę mówiąc, to po nazbieraniu się tu postów w stylu 'Masz u mnie duży +'(przykład z innego forum) miałem wyedytować posta na 'Jusstinek to najwspanialszy chłopak na świecie!' i zmienić nazwę tematu na 'trollowanie', aby rozpocząć nową grę w dziale SPAM. Widać nie przewidziałem waszej reakcji!
Lowcakur - 20 Kwiecień 11, 16:51

Myslisz ze jestes pierwszym, ktory zaklada taki temat. :P
DarnokOk - 20 Kwiecień 11, 17:24

Przez niego rodzą się pokemony :evil: :evil: A szczoteczka z jego podobizną (śpiewająca, ło matko, Bejbe :evil: ) to już duża przesada (z komixxów)

Nie lubię tej dziewczyny, dużo już było o nim(sory, niej) tematów :mrgreen:

adi142 - 20 Kwiecień 11, 20:49

eee... szkoda moich palców na pisanie tego posta o tym zasmarkanym, obślizgłym, gównianym, głupim obojniaku. On jest jednocześnie: gejem, pedałem, lesbijką, obojniakiem i ch** wie kim jeszcze...
Tay - 20 Kwiecień 11, 21:31

adi142 napisał/a:
eee... szkoda moich palców na pisanie tego posta o tym zasmarkanym, obślizgłym, gównianym, głupim obojniaku. On jest jednocześnie: gejem, pedałem, lesbijką, obojniakiem i ch** wie kim jeszcze...


A co masz do niego oprócz tego, że nie przeszedł jeszcze mutacji i jego muzyka Ci się nie podoba?

Lowcakur - 20 Kwiecień 11, 21:52

Cytat:
A co masz do niego oprócz tego, że nie przeszedł jeszcze mutacji i jego muzyka Ci się nie podoba?


Jest niewartym splucia scierwem, przez to ze porownoje sie do Led Zeppelin... Wiecej przykladow?

Kacper - 20 Kwiecień 11, 22:18

Starajcie się jednak wyrażać się mimo wszystko with no offence oki?
Lowcakur - 20 Kwiecień 11, 22:40

OK, postaram sie byc troche mniej wylewny ;)
przemusio - 21 Kwiecień 11, 07:21

Jak dla mnie ten temat jest po prostu ... głupi. Gdyby nie narzekanie ludzi z Demotywatory.pl nie wiedziałbym nawet, że ktoś taki istnieje. Nie możecie po prostu popisywać się przed sobą, w duchu ? Jeśli wszyscy ci co narzekają, wyzywają go przestali, to o wiele mniej osób by się w ogóle o nim dowiedziało. Pozdro
Aragorn - 21 Kwiecień 11, 08:04

Patrz na mojego posta wyżej, temat miał służyć tylko i wyłącznie trollowaniu i utworzeniu nowej dyskusji (czy tam gry) w SPAMie. Bimber był po prostu przypadkowym przykładem użytym już na innym forum.
Krzysztof III - 29 Maj 11, 09:39

Gorsza od niej jest Rebbecka Black( nie wiem jak się pisze) i jej Frideyyy....!!
Aragorn - 29 Maj 11, 12:44

http://www.sadistic.pl/re...ighlight=friday

Chodzi o bodajże ósmego posta od góry (nie licząc reklamy)(nie dałem rady znalezć nigdzie indziej).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group