StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Błędy w grze multi

Mateuszk - 16 Kwiecień 11, 13:43
Temat postu: Błędy w grze multi
Miałem na kompie zainstalowanego extreme krzyżowca z extreme i krzyżowca z warchest. Próbowałem grać przez gamaranger w zwykłego krzyżowca. Podczas startu gry, pokazał się błąd typu "nie wysyłaj"ale potem i tak uruchomił się krzyżowiec z extrema, jednak cały czas widoczny był tylko napis oczekiwanie na hosta. Kiedy z kolei ja zakładałem grę nikt ni mógł do mnie dołączyć. Pomyślałem że może chodzić o to że wersja mojego krzyżowca pochodzi z płyty z extreme więc usunąłem. Z wersją z warchasta mam z kolei inny problem. Niby wszystko jest ok, ale zamiast nicków graczy pokazują się dziwne kreski a gra nie może wystartować. Pomyślałem że może chociaż zagram w extreme, ale po ponownej instalacji miałem identyczny problem jak z zwykłym krzyżowcem z płyty extreme. Słyszałem że wersja krzyżowca z warchest jest niekompatybilna i innymi, a wersja z extreme to wersja 1.2(a nie ma patcha 1.2 do zwykłej wersji), więc błąd niby ma prawo występować, ale co się dzieje z moim krzyżowcem extreme?
Bordinio - 17 Kwiecień 11, 18:39

Za pomocą jakich programów się łączysz z innymi ? Ja bym Ci proponował zacząć używać Gameranger'a. [ jest na forum ] Poza tym to nic nie da się poradzić na niekompatybilność. Jeśli chodzi o oczekiwanie na hosta to jest to częsty problem. Gameranger to jedyne dobre rozwiązanie.
DonKamillo - 17 Kwiecień 11, 20:17

Jedyne dobre i całkowicie skuteczne.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group