StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Kto jest kim

Duncan - 4 Kwiecień 11, 22:11

Jak widać nie znam się za dobrze na żartach i nie lubię jak ktoś mnie obraża dla żartów . :)
przemusio - 4 Kwiecień 11, 22:13

Duncan napisał/a:
ktoś mnie obraża dla żartów

Jeśli zrozumiałeś to obraźliwie to sory.

Duncan - 4 Kwiecień 11, 22:16

Ok przyjęte hehe :) .
Rahnen - 21 Wrzesień 11, 18:06

Ok to ja się przedstawię:

Mam na imię Janusz, mam 15 lat, chodzę do 3 klasy Gimnazjum, mieszkam koło Krakowa ale moja rodzina ma zamiar się przeprowadzić. Interesuję się koszykówką (chociaż większość innych chłopaków woli piłkę nożną) interesuję się także informatyką.

Tay - 21 Wrzesień 11, 18:40

STRONGer napisał/a:
Mam na imię Janusz, mam 15 lat, chodzę do 3 klasy Gimnazjum, mieszkam koło Krakowa ale moja rodzina ma zamiar się przeprowadzić. Interesuję się koszykówką (chociaż większość innych chłopaków woli piłkę nożną) interesuję się także informatyką.


O_O Jeszcze powiedz, że chodzisz ze mną do klasy, bo opis pasuje idealnie do mojego kumpla z ławki ;p

Rahnen - 21 Wrzesień 11, 19:00

Tay napisał/a:
Tay napisał/a:
O_O Jeszcze powiedz, że chodzisz ze mną do klasy, bo opis pasuje idealnie do mojego kumpla z ławki ;p


Przeczytałem też twoje przedstawienie i nie przypominam sobie by do mojej klasy chodził ktoś o imieniu Krzysiek :p Wg. Mnie to zwykły zbieg okoliczności, jest wielu ludzi którzy mają bardzo podobne zainteresowania. ;)

mroczny38 - 22 Wrzesień 11, 15:25

Mam na imie Michał, mam 12 lat i chodze do 6 klasy w podstawówce. Mieszkam we Wrocławiu. Interesuje się Informatyką, Gastronomią, piłką nożną i koszykówką.

PS. Podajcie sobie numer szkoły to będzie bliżej prawdy.

KrystianM - 27 Wrzesień 11, 19:52

Erek napisał/a:
Witam!
Jestem Gabriel, mam 10 lat, mieszkam w okolicach Krakowa, chodzę do IV klasy podstawówki.
Lubie jeździć na rowerach, grać w piłkę, halówkę i inne sporty. Najbardziej lubię słuchać popu,
rocku, metalu no i piano rocka. Mam psa, brata i 3 siostry. Lubię grać w gry strategiczne, gry akcji (strzelaniny) i RPG. Moją ulubioną grą jest Battlefield Heroes ( battlefeldheroes.com).

Jakoś pod avatarem pisze, że masz 12 lat ;) .
Dobra teraz ja.
Mam 13 lat chodzę do klasy I Gimnazjum, mieszkam w Jerzmanowicach (od niedawna tak to w Chojnowie). Interesuje się nogą, koszykówką, siatkówką, informatyką (robienie stron, gier, pisanie skryptów chociaż tylko strony umiem robić (i nie na vgh.pl albo fora.pl tylko pisać strony)) i ostatnie to pływaniem.

Rahnen - 27 Wrzesień 11, 20:10

KrystianM napisał/a:
Interesuje się nogą,


Pierwszy raz spotykam kogoś kto interesuje się nogą :p , Rozumiem że bez nóg nie możemy chodzić ale żeby ktoś się nią interesował?

KrystianM - 27 Wrzesień 11, 20:16

A i zapomniałem napisać, że mam na imię Krystian (jak ktoś dobrze czyta to zobaczył by po nicku xD)
Elmo - 3 Październik 11, 17:01

STRONGer napisał/a:
KrystianM napisał/a:
Interesuje się nogą,


Pierwszy raz spotykam kogoś kto interesuje się nogą :p , Rozumiem że bez nóg nie możemy chodzić ale żeby ktoś się nią interesował?


Oj nie czepiaj się, chyba wiadomo że chodzi o piłkę nożną.

Rahnen - 4 Październik 11, 14:06

No tak, ale przy takim publicznym przedstawieniu trzeba mówić normalnie a nie w skrócie ;-)
Artut97 - 4 Październik 11, 16:40

Normalnie jest pojęciem względnym.
Kokoju - 13 Listopad 11, 00:47

Krótko i na temat: mam na imię Michał, drugie imię Zbigniew, trzecie (do bierzmowania) Iwo. Mam dość rozbieżne zainteresowania czyli fantasy i polityka. Jestem nacjonalistycznym bonapartystą, przeciwnikiem demokracji a zwolennikiem silnej, nowoczesnej monarchii (głównie jest to spowodowane tym, że zależność prezydenta od posłów jest moim zdaniem zbyt wielka, to oznacza, że większe zmiany zachodzą za wolno. To, co wymagałoby natychmiastowego wejścia zaczęłoby dopiero stopniowo wchodzić po kilku latach). Jednak niewielu osobom zdradzam swoje przekonania polityczne, gdyż większość z tych, co o nich wie, uważa mnie za jakiegoś tyrana pokroju Łukaszenki.
TwierdzaBoss - 7 Sierpień 12, 14:54

No to zaczynam-Jestem Kuba mam 13 lat i mieszkam w Polsce w woj. lubelskim.Interesuję się siatkówką,piłką nożną (stoper),historią,grami no i dziewczynami :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group