StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team stronghold.gry-online.pl - Zarys kampanii z linkami

Kacper - 2 Kwiecień 11, 13:11

wojownik123 napisał/a:
Tak, ale to nie to samo - rzymskokatolicy to przecież nie herezjanci Husyccy.
Dlatego też odpowiedniejsze niż "chrześcijanie" jest właśnie katolicyzm, Kościół, rzymscy katolicy itp.

PS. Heretycy, nie herezjanci ;)

Lowcakur - 2 Kwiecień 11, 17:45

Nom, rzeczywiscie, z tym Chrzescijanstwem palnalem, ale chyba kazdy wiedzial co mam na mysli, nie? :D Pierwsze opowiadanko do pierwszego aktu juz se robi(tylko ktos bedzie musial powstawiac ogonki i kreseczki, jesli takowe funkcjonuja w Twierdzy).
Hunter - 2 Kwiecień 11, 18:52

Kacper napisał/a:
PS. Heretycy, nie herezjanci


Może to i poprawniejsza forma, ale można i uzywać też tej. Powód? Herezja - Herezjanci, ale nie będę się sprzeczać z modkiem. ;)

Kacper - 2 Kwiecień 11, 19:39

Nie chodzi czy z modkiem czy nie z modkiem, ale obawiam się, że "herezjanci" nie wytrzymają jednak starcia ze słownikiem ;)
Crux - 2 Kwiecień 11, 20:17

Kacper napisał/a:
Przecież husyci też zaliczali się do chrześcijan...


"Tylko katolicy mogą być prawdziwymi chrześcijanami." - Pius VI :P

Heretycy to jedyna dopuszczalna norma - Kacper ma 100% racji. Są pewne zasady słowotwórstwa i musimy się ich trzymać. ;)

Hunter - 3 Kwiecień 11, 14:20

No cóż, jeśli tak mówicie ;) Ale już nie offtopujmy.
ponceriusz - 4 Kwiecień 11, 14:07

Chciałbym poinformować, że nie wstawię mapy na forum, gdyż dosłownie rozpie...... mi się komputer. Gram w SH2 i nagle się wyłącza. Myślałem, że to korki, ale wszystkie inne urządzenia elektryczne w domu jak działały, tak działają. Zasilanie ma, ale się nie włącza. Nie wiem czemu.
Ten post piszę z laptopa a tu nawet Twierdza chyba nie wejdzie.

Czyli dołączam do tych co nie mają SH1 i się lenią. Przynajmniej mogę was poganiać ;P .

Hunter - 4 Kwiecień 11, 19:27

Hmm, może spaliłeś kartę graficzną lub rozwalił ci się zasilać. Daj szybko komputer do sprawdzonego serwisu. No cóż, biorę team na swoje barki. No cóż, pisanie artykułów, strategiczne zamysły w CP, team a do tego egzamin. Nieźle się namacham :P Niech łowca jak najszybciej wyśle mi opowiastkę. postaram się dać pierwszą misję w sobotę. I tu pytanie do ponceriusza: czy w tym temacie, w pierwszym poście są wszystkie aktualne wersje?
ponceriusz - 5 Kwiecień 11, 09:17

wojownik123 napisał/a:
czy w tym temacie, w pierwszym poście są wszystkie aktualne wersje?

Tak mi się wydaje. Wrzucałem je ze swojego komputera (oprócz tej pierwszej) i ich wcześniej nie zmieniałem.

Odkurzyłem z tyłu komputer i już działa. Wcześniej już się tak rozwalał, ale musiałem trochę pomyśleć zanim sobie przypomniałem. Pewnie jakiś wiatraczek się nie mógł ruszać z powodu kurzu.
Czyli właściwie już wszystko ok. Co nie oznacza, że to ja muszę wystawić ;) . Może kto pierwszy ten lepszy ;P .

Hunter - 25 Kwiecień 11, 11:59

Zrobię Pragę (Misja "Bunt"). W czwartek zdejmują mi szynę, postaram się zrobic mapę przez weekend, a w następnym dopracować (czyli będzie tak za 2 tygodnie). Jeśli możecie, Ponceriusz i Threeth, to pozmienajcie kolory wojsk w rodziale II (nie działa mi HEdit) tak, abyśmy grali pomarańczowymi a wrogowie byliby niebiescy.
Threeth - 26 Kwiecień 11, 13:58

Heh, mnie też nie działa Hedit.
Hunter - 1 Maj 11, 17:53

To nadzieja w ponceriuszu ;) . Jeśli możesz, ponc, to pozmieniaj te kolorki. Aktualnie moja mapa (Praga) jest robiona w dość żółwim tępie, gdyż uważam na szczegółki. Zrobioną mam Wełtawę i 2 z 3 mostów. Jeśli mielibyście jakies do mnie porady, to piszcie, ta mapa jest bardzo ważna.
ponceriusz - 2 Maj 11, 09:50

To wyślij mi mapy w których mam zmienić kolorki, może od razu wstawię je do pierwszego posta. A za Tabor może jutro, albo dzisiaj wieczorem się wezmę, niewiele tam trzeba dokończyć, ale są to pracochłonne rzeczy, jak ustawianie inwazji, itp.
Hunter - 2 Maj 11, 18:56

http://www.megaupload.com/?d=PY6U08I5

Na razie Nekmierz. Ponc, jakbyś mógł, to wrzuć na megaupload czyste mapy 300x300, ze zmienionymi kolorkami:

Mapka 1. - Jesteśmy pomarańczowi, a szczur niebieski;
Mapka 2. - Jesteśmy błękitni

Jeśli (odpukać) i tobie nawali hex, to będziemy edytować te mapy dla swoich potrzeb.

ponceriusz - 5 Maj 11, 19:14

Niestety mi tez HEdit przestał działać i na razie tego nie zrobię.
Ściągnąłem wersję 3.2, czy jakoś tak, ale jak otwieram plik to jest raport o błędach.
Spróbuję gdzieś jeszcze ten program odnaleźć, ale raczej nie będę pierwszym, któremu się to nie uda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group