StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team stronghold.gry-online.pl - Plany

ponceriusz - 17 Marzec 11, 19:51
Temat postu: Plany
Na razie trochę stoimy z tego co widzę.
Ja nie za często wchodzę na forum, wiec nie zaklepałem dziesięciu misji, tylko jeden Tabor.
Powoli go sobie robię w tempie 0,5 kamyka na tydzień. Mogę przyśpieszyć i chyba to zrobię.
Jak to skończę to mamy dwa rozdziały zrobione i wydaje mi się, że ten genialny pomysł, żeby wystawiać mapy dopiero po zrobieniu 75% wydawał się genialny tylko na początku. Przynajmniej mi. W takim tempie to do połowy nie dojdziemy.
Tak więc mój plan jest taki, żeby otworzyć trzeci i czwarty rozdział do zaklepywania i zaczynamy wystawiać pierwszy.

Piszcie co o tym sądzicie i jakie pomysły, co teraz robić. I niech nikt nie wpada na pomysł, że kampania umarła, bo to już nudne. Trochę optymizmu ;) .

Artut97 - 17 Marzec 11, 20:36

Nie wiem czy sens zakładać nowy temat, więc:
Kto ma jeszcze Twierdzę? ;-)

przemusio - 17 Marzec 11, 21:02

Artut97, jak już pisałem mam tylko SH C : (
Hunter - 18 Marzec 11, 14:04

Oczywiście, że będę robił kampanię. Tak ogólnie, to możemy zacząć wystawiać mapy, tylko troche przyśpieszyć tempo. Sam się przyznaję, okres "tworzenia" mojej najnowszej mapy (Nekmierz) trwał 2-3 tyg. a realna praca trwała 2 dni. Myślę, że tu nie jestem jedyny, ktory coś robi w żółwim tępie. Proponuję też, aby wszyscy testowali czyjeś mapy i wchodzili cześciej na forum. Straciliśmy 2 testerów, a właściwie 3, bo przemusio nie może nam oceniać map. Tak więc i mapmakerzy (wszyscy) powinni testować. Szczególnie apeluję o ocenienie mojej misji, bo zainteresowanie nią wynosi 0.
Threeth - 18 Marzec 11, 16:22

W celu zwiększenia zainteresowania proponuje zreauploadować, bo mapa wygasła :roll: .
Hunter - 26 Marzec 11, 09:58

No i znowu stop. Zainteresowanie nie może być chwilowe, tutaj krótki przebłysk i znowu sytuacja 'ala Alexander. Wg mnie można i teraz wystawiać, bo u nas nie widzę motywacji. Kilku naszych nowych teamowców starcilo Sh, więc powinnismy jeszcze lepiej pracować. Jeśli dalej nie będzie zainteresowania, no to sam będę musiał się zająć kampanią.
Lord Smerf - 26 Marzec 11, 20:46

Jestem za wstawieniem misji pierwszego rozdziału od razu. Chyba trzeba też będzie zrobić kolejną kontrolę aktywności wszystkich uczestników tego projektu.

Jak rozumiem, wersje finalne(z odprawami) wszystkich map z pierwszego rozdziału są gotowe? Nie jestem w stanie sprawdzić, bo dzięki "komuś" mam wykasowane wszystkie gry z komputera, razem z zapisami.

Hunter - 27 Marzec 11, 15:24

Lepiej wystawiać pojedyńczo, bo jak tak będziemy wystawiać razem to będzie mniejsze zainteresowanie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group