StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Kolekcja

ImpPoland - 31 Styczeń 11, 23:35
Temat postu: Kolekcja
A więc każdy może pochwalić się jaką część zakupił

Ja już bardzo dawno temu zakupiłem jeszcze w drogiej cenie (50zł, dzisiaj 20zł) twierdze warchest, dokładnie wygląda jak na tym obrazku:




Oraz niedawno w empiku twierdze 2, też taka jak na obrazku poniżej:



Mam zamiar kupić także "Twierdze Antologie", w której są wszystkie części twierdzy, a taki zapalony fan jak ja musi mieć :)

Teraz wasza kolej

Tay - 1 Luty 11, 10:47

Przez długi czas miałem zwykłego Strongholda i Cruska v1.1 (pirata) pożyczonego od kolegi. Później zainwestowałem w oryginał Warchesta i dałem temu koledze na urodziny (jest to mój kuzyn, mieszka za siatką ;) ). Niedawno (gdzieś tak pod koniec wakacji) zakupiłem Antologię i nie żałuję. ;)



Bordinio

adi142 - 13 Luty 11, 15:47

Ehhh,stara twierdza...Ja na początku kupiłem extrema,a że mnie zaciekawił no to kupiłem całą antologię po bardzo dobrej cenie 50zł.Później niestety pożyczyłem Warchesta kolegom,oni pożyczali między sobą i doszło do tego że nikt niema.Miałem na kompie to zgrałem na płytki,została mi 2 Deluxe i Legends.Po jakimś roku zginęła,zniknęła po prostu wsiąkła w ziemię Twierdza 2,a teraz tak mi sie zachciało zagrać że chyba kupię dwójkę taką samą jak ImpPoland.
P.S-ImpPoland jakbyś mógł mi napisać w jakiej cenie kupiłeś tą dwójkę?

Artut97 - 13 Luty 11, 16:46

Tam są bodajże wszystkie gry po 25/20 zł. (kolekcja klasyki)
Fryzjer - 17 Luty 11, 18:39

Ja kupiłem wszystkie części w różnych odstępach czasu.
Artok - 14 Marzec 11, 15:35

Ja niedługo kupię Twierdzę Antologię Plus , bo mam dosyć walki z dwójką
TwierdzaBoss - 8 Sierpień 12, 18:49

noo ludzie pisać :D ja miałem krzyżowca ale sprzedałem o dychę drożej koledze a potem kupiłem antologię za 70 :P
Fan Twierdzy - 10 Sierpień 12, 15:10

Ja około 2-3 lata temu dostałem od wujka piracką wersję Strongholda 1. Gra zaczęła mnie wciągać. Gdzieś usłyszałem, że są inne części. Potem zdobyłem krzyżowca. Chyba w marcu albo kwietniu kupiłem sobie dwójkę na allegro.
TwierdzaBoss - 10 Sierpień 12, 16:39

Piracka rodzina :P

[ Dodano: 10 Sierpień 12, 16:41 ]
adi142 napisał/a:

P.S-ImpPoland jakbyś mógł mi napisać w jakiej cenie kupiłeś tą dwójkę?


Ja odpowiem...jest za 30-40 zł w empiku labo kulturomaniaku

Fan Twierdzy - 10 Sierpień 12, 16:46

Ja kupiłem na Allegro za dwadzieścia-pare złotych angielską wersję.
TwierdzaBoss - 10 Sierpień 12, 16:51

A za 30 jest po polsku...
hastorpl - 16 Maj 13, 09:12

Mam taki dziwny plan. Kupię każdą część osobno i mam kolecję osobnych pudełek :D
Siwy - 16 Maj 13, 15:07

No to spoko, a co w tym dziwnego? :D Też mam każdą część (poza Warchestem, gdzie jest Jedynka i Crusek) osobno.
Quadas - 2 Lipiec 13, 18:28

Ja mam Warchesta i niestety dwójkę na trafioną, przypadkiem w sklepie i kupioną w amoku po świetnej poprzedniej części. A oto i ona: http://pcarena.pl/aktualn...wierdza%202.jpg
A i prawie na pewno zakupie Cruska 2 w przedsprzedaży :)

Artxt123 - 6 Lipiec 13, 11:02

Ja mam Twierdzę 2 Deluxe i Twierdzę Krzyżowiec Extreme. Obydwie gry z kolekcji klasyki, tylko ta pierwsza szara, a Extreme pomarańczowa. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group