StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O stronie stronghold.net.pl - Zapotrzebowanie na artykuły

mroczny38 - 30 Sierpień 11, 19:12

Teraz obudziłeś smoka! :D

Ja tą misje zrobiłem assassynami. Już pisze. Budujesz spichlerz, 2 domy, obóz najemników i targowisko. Sprzedajesz wszystko prócz chleba. Rekrutujesz assasynów i konnych (z 17 Ha a assassynów do wyczerpania złota) i atakujesz. Ha odciągaj pałkarzy od siedziby a assassynami wpadasz do wieprza. Jeśli nie wypali próbuj dalej bo mnie ten sposób wypalił.

Bzyk - 25 Październik 11, 20:58

Dobra, czas trochę to ruszyć.

Rezerwuję tematy: Seniorzy i wasale - wyjaśnienie, wady i zalety dla obu stron

Zobowiązuję się też stworzyć poradnik do kampanii SHC w wersji wideo. Kilka początkowych misji już jest, efekty można oglądać na moim kanale YouTube http://www.youtube.com/user/bzyk1300
Czas ukończenia: nieokreślony. Szkoła robi swoje. Wracam dość późno, a nie jestem też w stanie kręcić co tydzień. Co do artykułu to postaram się go zrobić do końca tygodnia.

Odyn - 26 Październik 11, 15:52

Cieszy mnie Twoja chęć do pracy :) Mam nadzieję, że wystarczy Ci motywacji i czasu, żeby dokończyć to co zaplanowałeś.

Jeśli chcesz, możesz wziąć udział w konkursie z pracą o Seniorach i wasalach w SK.

Maciek - 29 Sierpień 12, 10:42

Wybaczcie za odkop. Nie mam nic do roboty, więc mogę spisać wszystkie teksty jednostek w SH, SHC po Polsku i Angielsku.
Siwy - 29 Sierpień 12, 11:38

Myślę, że będzie to dość ciekawe. Do dzieła! Aha, no i tego tematu chyba nie da się odkopać - jest cały czas jak najbardziej aktualny ;].
Maciek - 29 Sierpień 12, 11:40

W takim razie zaczynam pracę. Za jakieś 4dni - tydzień będzie gotowe.

[ Dodano: 29 Sierpień 12, 10:43 ]
Tylko jeszcze nie wiem jak z Arabami. Może spisać te teksty w polskiej transkrypcji? W każdym razie najpierw zajmę się jednostkami Europejskimi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group