StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Gothic multiplayer!

Xeno - 26 Luty 11, 20:28

Ja zawsze pracuje dla Bospera. Skóry są wszędzie, wystarczy ubić potworka. Z troli i wargów jest niezła kasa, a wilków jest dużo. Szpon jako broń jest przydatny tylko do pewnego momentu, później możemy korzystać z lepszych broni. Kusza jest bardzo przydatna i trzeba się uczyć strzelania z niej jak pakujemy w siłę.
Crux - 1 Marzec 11, 20:09

Bardzo opłacalnie jest pracować dla Constantino, ponieważ grzybów i mięsa kopacza pełno - chyba, że gramy magiem, bo wtedy stracimy kilka punktów many. A Szponem walczy się bardzo dobrze, można go świetnie wykorzystać podczas walki z orkami stając w różnych drzwiach, korytarzach itd. i wykańczać bestie. :D
Artok - 16 Marzec 11, 16:20

Działa z Noc Kruka? Haha zaraz instaluje bo mam złotą edycję :-)
Bernkow - 26 Lipiec 11, 10:32

Szczerze, bardzo dlugo gralem w gtohic'a 1 . W 2 mialem okazję zagrać u kolegi, ale chyba teraz zachęciliście mnie i kupię Gothic 2 + dodatek noc kruka :d, ale polecam Gothic 3 i zmierzch bogów.
Szeryf99 - 28 Lipiec 11, 11:41

I tak najlepiej pracować dla harada za zwykły miecz chyba 150 za sztukę kosztuje to tylko 2 punkty nauki pręty można kupować u Benneta, który ma ich nieskończoność, hakona, briana lub bić Carla stojącego przy kowadle. Jeśli ktoś mnie powie, że to nie jest najlepsza praca to chyba jest nooooobem w gothica.
Lord Smerf - 28 Lipiec 11, 12:01

To zależy... Nie wszyscy chcą tylko biegać dookoła kowadła i ciągle "farmić" golda. Jeśli ktoś ma masę czasu, z którym nie ma za bardzo co zrobić - jasne, ale niektórzy wolą skupić się na samej grze.

Co do moda i gry - JoWood chyba bankrutuje. Czy to znaczy, że za jakiś czas będzie można grać w to w 100% za darmo?

Xeno - 28 Lipiec 11, 23:19

JoWood już zbankrutował.

Najlepszą pracą jest pracowanie u bospera. Sporo się dostaje za futra i nie tracimy czasu na bicie w kowadło.

Aragorn - 29 Lipiec 11, 09:12

Na GothicSite jakiś czas temu pisali, że z okazji bankructwa JoWood wydał oryginalnego cracka do Gothica II bodajże, do tego Gothic I za 5zł a II:Noc Kruka za aż 7zł.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group