StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Gothic multiplayer!

ImpPoland - 23 Styczeń 11, 15:49
Temat postu: Gothic multiplayer!
Gothic Multiplayer to już rzeczywistość! Ekipa gothic multiplayer stworzyła przez 2 lata modyfikacje, która daje możliwość grania w świecie gothic'a 2 nk z innymi graczami.

Oficjalna strona:
http://gothic-multiplayer.pl

Gameplay:
http://www.youtube.com/wa...feature=feedlik

Didek - 23 Styczeń 11, 18:47

Ło kurde myślałem ,że się nie doczekamy ,wkońcu jest już instaluje Gothica :D
adriannn - 24 Styczeń 11, 11:54

A działa ze zwykłym gothikiem? :-?
Bordinio - 24 Styczeń 11, 16:15

Myślałem, że to będzie coś lepszego. Jeszcze w to nie grałem, ale oglądając gameplay średnio mi się to podoba. Nie ma zwierząt ani npc'ków. Server trzeba postawić samemu, a to znaczy, że będzie mało osób. Jest tam w ogóle jakaś możliwość levelowania lub robienia czegoś poza naparzaniem ?
Didek - 24 Styczeń 11, 17:23

Ale spokojnie przecież gra dopiero wystarowała wczoraj... czego wy się spodziewaliście :D ona musi się rozwinąc :P
Przemas lr - 24 Styczeń 11, 19:52

Mają wyjść różne tryby gier (RolePlay, DeatchMatch itd.) więc zapowiada się zaje..fajnie :D
Didek - 24 Styczeń 11, 22:29

Racja i podobno mają dodać nowe klasy ;P
Xeno - 25 Styczeń 11, 09:53

No to będzie nieźle. Znudziło mi się przechodzenie gothica już pewnie z 4/5 raz.
Przemas lr - 26 Styczeń 11, 08:02

adriannn napisał/a:
A działa ze zwykłym gothikiem? :-?

Działa tylko na Gothic 2 NK :-|

Xeno - 6 Luty 11, 08:59

Mi nie działa te całe multi. Wyskakuje błąd, że czegoś brakuje.
DarnokOk - 6 Luty 11, 10:56

Kurde, 1 mam, 3 mam, a Noc Kruka nie mam :( muszę się obejść ze smakiem
Crux - 8 Luty 11, 19:57

Eee, ja na razie jestem sceptyczny. Niestety, ale z małą ilością osób to nie będzie dobre, o klimacie rodem z WoWa zapomnijcie. Ale mnie to nie martwi - zamiast tego gram sobie właśnie w zwykłego G2:NK. :D
Xeno - 12 Luty 11, 10:51

Ja też gram znowu w GIINK.
Crux jak grę przechodziłeś? Ja najemnikiem na broń jednoręczną, drugi raz na broń jednoręczną do 3 rozdziału, a teraz przeszedłem paladynem od początku z bronią dwuręczną. Teraz planuje grać najemnikiem na łuk i broń jednoręczna.

ImpPoland - 21 Luty 11, 22:59

Kolejne dobre wieści dla fanów

W grze będą jak na razie dostępne 3 klasy postaci, ale to i tak jak na początek dobrze:

- Łucznik
- Barbarzyńca
- Żołnierz

Ma być dodana nowa mapa, "Stara Kolonia"

A rzecz która najbardziej przykuje każdego, to wybór wyglądu postaci (link poniżej)

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Crux - 24 Luty 11, 20:20

Xeno napisał/a:
Ja też gram znowu w GIINK.
Crux jak grę przechodziłeś? Ja najemnikiem na broń jednoręczną, drugi raz na broń jednoręczną do 3 rozdziału, a teraz przeszedłem paladynem od początku z bronią dwuręczną. Teraz planuje grać najemnikiem na łuk i broń jednoręczna.


W G2 grałem zawsze paladynem lub magiem ognia, więc teraz jestem najemnikiem. Broń dwuręczna (jako broń oczywiście Szpon Beliara), w Khorinis pracuję dla Bospera (ot, też w ramach pewnej zmiany), korzystam też czasem z kuszy i magii.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group