StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Połączenie forum Pobieralnia i Edytor Map

Siwy - 22 Styczeń 11, 21:40
Temat postu: Połączenie forum Pobieralnia i Edytor Map
Od samego początku istnienia tego forum zastanawiało mnie po co są dwa fora o tym samym celu - prezentowania swoich map (z tym, że w Edytorze Map mozna jeszcze dyskutować o jakichś rozwiązaniach). Bardzo mnie to dziwiło, ale cóż - nie moja rzecz ;) . Teraz, po założeniu przez Taya tematu z jego mapami w Pobieralni zdziwienie powróciło - po jaką cholere są dwa fora traktujące o tym samym ? - pomyślałem. Tylko wprowadza to zamęt - jedni wstawiają swoje mapy w Edytorze Map, drudzy w Pobieralni. Generalnie na forum tłoku nie ma, a co za tym idzie, wydaje mi się, że dwa takie same działy są zbędne i tylko wprowadzają chaos w mapkach graczy. Stąd moja inicjatywa, aby złączyć oba te działy w jeden - naturalnie o nazwie "Edytor Map" ;) .

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy (xD) lub przekonywujące argumenty :) .

Hunter - 23 Styczeń 11, 12:43

Też jestem tego samego zdania co Siwy. Nie potrzeba dwóch działów o takim samym znaczeniu. Ich jedyną różnicą jest to, że w "Edytorze map" są jeszcze rozmowy o trickach, problemach itp, a w "Pobieralni" kilka razy Mefisto wystawił modyfikacje zamków botów w SHC. Na takie małe różnice nie trzeba aż dwóch działów. Tak więc jestem za połączeniem.
Lord Smerf - 23 Styczeń 11, 13:09

Jestem nieco odmiennego zdania, niż Siwy i wojownik. Uważam, że zamiast łączenia działów lepiej byłoby zaznaczyć, że w Pobieralni znajdować mają się jedynie gotowe twory, niekoniecznie kampanie czy mapy, lecz także inne pliki, które są porozrzucane po całym forum. Wymagałoby to jednak poprzenoszenia dość dużej ilości tematów.

Gdyby ten wariant nie wchodził w grę, jestem za połączeniem działów.

Tay - 23 Styczeń 11, 13:09

Tak samo zastanawiało mnie to... w Pobieralni powinny być np. tylko Mody i przeróbki zamków botów, a w Edytorze tylko mapy i porady.
Odyn - 23 Styczeń 11, 13:26

Te działy z założenia miały mieć różne przeznaczenie.
Pobieralnia - na różne pliki, dodatki, gotowe paczki map.
Edytor map - rozmowy o tworzeniu map, prezentacje swoich prac w trakcie tworzenia.

Niestety ani ja, ani moderatorzy nie dopilnowali, żeby nie mieszać tematów. Przedyskutujemy ten problem i podejmiemy decyzję za kilka dni (jak nie zapomnę ;) ).

thompson - 23 Styczeń 11, 16:04

ja bym zaczął bardziej pilnować i poprzenosić odpowiednie tematy, żeby odzyskać porządek.
Bordinio - 23 Styczeń 11, 18:59

Przypuszczam, że właśnie trzeba będzie to wszystko poprzenosić bo innej rady nie ma. Zmieni się trochę regulamin działu i powinno być ok.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group