StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Multi-Wczytywanie stanu gry

Sala8 - 19 Styczeń 11, 19:38
Temat postu: Multi-Wczytywanie stanu gry
Witam mianowicie mam z kolega ta sama wersje z tej samej plyty oryginalnej Twierdza Warchest Crusader. No i gdy gramy opoznienie co prawda jest male ale co chwile sie wczytuje stan gry :/ Non stop. Lacze mam w miare dobre i powylaczane sa zapory u mnie i u kolegii ! W bibliotece tez instalowalismy i tak samo ciagle wczytuje sie stan gry ;/ Masakra.

Mam pytanie co zrobic aby na warchest moglem grac z zwyklym crusaderem ?

Tay - 19 Styczeń 11, 19:49

W sensie połączenie zerwane, wysyłanie stanu gry? O to Ci chodzi? Naciścij ALT+T bodajże i pokaże Ci się okienko po prawej stronie i będziesz wiedział czyja wina. Im większa wartość ms tym gorzej. I zmniejsz prędkość gry, to powinno pomóc.

Jeśli podałem zły skrót, to mnie poprawcie, bo dobrze nie pamiętam.

Sala8 - 19 Styczeń 11, 21:32

No dobra jednak gralem dzis w zwykla twierdze przez program ten gamgeranger i oczywiscie tez sie tak czesto dzialo.. chyba ja mam lagi wiec jakiego trzeba miec neta zeby w to pograc? 2mega nie wystarcza??
Tay - 19 Styczeń 11, 22:36

Myślę, że wystarcza, w sumie nie wiem, ja mam 6mb i jeśli kiedykolwiek przerywa to nie z mojej winy.
Lord Smerf - 20 Styczeń 11, 09:49

Pozwolę sobie dodać, że często GG spowalnia grę na multi, więc jeśli masz je włączone, radzę wyłączyć na czas gry.
Sala8 - 21 Styczeń 11, 18:25

Ok, jednak chce krzyzowca zainstalowac jeszcze go nie mam wiec pytam czy dziala on na VISCIE?
Svizz - 21 Styczeń 11, 20:05

Tak, działa bez problemu.
Sala8 - 23 Styczeń 11, 10:25

A skad moge wziasc do crusadera patch 1.2 ? bo nie moge znalesc?
Odyn - 23 Styczeń 11, 11:22

Nie ma łatki v1.2 dla zwykłego Crusadera. Gra jest dostępna w tej wersji, jeśli masz Stroghold Crusader Extereme.
Sala8 - 23 Styczeń 11, 15:05

No ale jesli mam extereme to nie polacze sie z zwyklym ?
A najwiecej na gameranger gra sie zwykly 1.1 v??

Tay - 23 Styczeń 11, 16:33

Mówią, że większość graczy ma 1.1, jednak mi gdy grałem na 1.2 nigdy się nie zdarzyło, żebym nie mógł grać. Odwrotnie miałem na 1.1

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group