StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Twój ulubiony aktor

Erek - 19 Styczeń 11, 15:30
Temat postu: Twój ulubiony aktor
W tym temacie piszemy o swoim ulubionym aktorze

np.
Aktor:Jaś Fasola
W jakich grał filmach:Wakacje Jasia Fasoli... bla bla bla
Za co go lubię:Ma świetny humor ....

i co tam kto chce niech napisze

Dobra. To zaczynam

Aktor:Harrison Ford
W jakich grał filmach: Indiana Jones 4 części, K19, Co kryje prawda, Świadek , Gwiezdne Wojny i inne
Za co go lubię:Za to Ze umie grać. :mrgreen:

Lowcakur - 19 Styczeń 11, 16:50

Aktor: Graham Chapman
Gral w: MP i Swiety Grall, Zywot Briana, Sens zycia wdg. MP, Latajacy cyrk MP...
Za co go lubie: Za swietne wcielanie sie w stare wredne baby. :D Oraz za ogolnie swietny dorobek artystyczny.

thompson - 19 Styczeń 11, 18:07

Craig Sheffer, Jim Carrey, John Cleese.

Craig Sheffer - świetny aktor, wspaniałe granie różnych emocji, szczególnie w Hellraiser V.
Jim Carrey - chyba nie muszę o nim opowiadać. Ulubione filmy: Ace Ventura, Kłamca kłamca i kawałki z Saturday Night.
John Cleese - lubię go za Monty Pythona (w szczególności skecz pt. "Mr. Hilter")

Przemas lr - 19 Styczeń 11, 20:22

Ray Liotta, Al Pacino, Steven Seagal i Cezary Pazura ;D
adriannn - 20 Styczeń 11, 11:10

Nicolas Cage, grał w filmach Pan Życia i Śmierci, Skarb Narodów, Uczeń Czarnoksiężnika. Świetnie wciela się w różne role: ukraiński sprzedawca broni, poszukiwacz przygód, czarnoksiężnik...

Harrison Ford, grał w filmach Indiana Jones. Nie wiem za co...

Russel Crowe, grał w Gladiatorze, Robin Hoodzie. Bardzo dobry aktor, nadaję się do filmów historycznych i fantastycznych.

Bordinio - 20 Styczeń 11, 18:28

Moi najulubieńsi to:
Rowan Atkinson za świetny humor. Bawił mnie przez całe dzieciństwo i nadal to robi.
Robert de Niro za bardzo dobrą grę aktorską. Mogę powiedzieć, że filmy z nim to klasyka :P
Kevin Costner za filmy takie jak "Tańczący z wilkami" czy "Nietykalni".

John Travolta za "Pulp Fiction" i oczywiście "Saturday Night Fever".

Lubie wielu innych, ale jest ich wielu i nie za bardzo chce mi się tak dużo pisać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group