StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - Lego

Threeth - 9 Styczeń 11, 17:12

To sie normalnie otwiera, tylko trzeba zjechać na dół.

[ Dodano: 9 Styczeń 11, 17:23 ]
http://img717.imageshack.us/i/p1220630.jpg/
http://img638.imageshack.us/i/p1220631.jpg/

Lowcakur - 9 Styczeń 11, 17:23

Ladna wieża, tylko w normalnym swiecie daleko by nie zajechala. :D


Bordinio

Kalimach - 9 Styczeń 11, 17:58

Rycerz z pałką z kurczaka najlepszy ;)

Poniżej maluch wraz se swoim kierowcą - dresem w wersji Lego. "Maluszek" aż się prosi o jakiś wiejski tuning :D


Siwy - 9 Styczeń 11, 19:01

Świetne Kalimach :D . A jaki Pan Kierowca ma schludny dresik i okularki do kompletu ^^.
Skryty w cieniu - 9 Styczeń 11, 21:28

To moja katapulta może nie wygląda okazale, ale fajnie się z niej strzela:
http://img156.imageshack....5/p1060242b.jpg

Spacja po przecinku, nie przed.
- Warlike

Siwy - 10 Styczeń 11, 15:57

Nigdy nie lubiłem technic'a... I dalej nie lubię ;P. Jednak Twoja katapulta wygląda całkiem przyzwoicie. Prawdziwy gigant ;P.
ponceriusz - 12 Styczeń 11, 21:20

Najpierw z Lego to głównie Bioniclami się bawiłem. Na początku były świetne i co istotne tanie (15-20 zł za taką jedną puszkę z tego co pamiętam), a teraz kompletne tandety i drogie (45 zł za puszkę, jeśli nie więcej). Wtedy się ruszały, takie zębate kołka miały z tyłu i napiepszanka była nawet samemu jak się ma dwóch :D .
A teraz... Jakieś to są chyba wodne stwory, kompletne g**na, jak oni sobie wyobrażają lego w wodzie. Jeszcze statki i łodzie podwodne ujdą, ale to już przesada.
Tak jak z Bioniclami jest z każdą wersją Lego. Kiedyś fajne, dzisiaj tandeta. I ceny poszły w górę. Mimo, że nigdy nie tracą popularności, to zdziercami się okazują producenci.

Bordinio - 13 Styczeń 11, 18:29

Lego... Hmm.... Pamiętam, że swój pierwszy zestawik kupiła mi mama w takim wielkim tirze Lego, który objeżdżał świat. Kiedyś były zestawiki po 10 zł. Spodobały mi się te klocki i wkrótce odziedziczyłem torbę klocków mieszanych [ głównie Średniowiecze ] po wujku. [ dawno temu ] Zawsze marzyłem o wielkim zamku lego, bodajże seria Kingdom. Niestety musiałem się zadowolić mniejszymi zestawami tej serii, ponieważ sam zamek do tanich nie należał. Wtedy kosztował koło 300-400 zł. Wkrótce jednak napaliłem się na serię Mała Armia, więc zacząłem kupować coraz większe zestawy i tak doszedłem do kupna bazy. Oczywiście na urodziny dostawałem różne zestawy takie jak np. stacja benzynowa czy zestaw z serii Hogwart, więc moje klocki teraz zajmują spory wór :)
Najbardziej jednak podobała mi się Mała Armia i pamiętam, że spędziłem dużo czasu nad tworzeniem budynków bazy itp.
Technic'sów nigdy nie lubiłem. Były dla mnie zbyt skomplikowane :E

P.S. Miałem ze trzy zestawy Bionicle, ale nie przypadły mi do gustu. [ Pamiętam jak kiedyś w chipsach można było zgarnąć maski do nich, ahhh :D ]
P.P.S. Miałem jeszcze kilka innych zestawów klocków odmieńców, ale niestety nie pamiętam już co to było.

przemusio - 13 Styczeń 11, 19:31

©hłopaki ! W piwnicy cło nieco znalazłem i se poskładałem ;) [link do albumu]
http://img148.imageshack.us/g/obraz0283.jpg/

Siwy - 13 Styczeń 11, 19:49

Mniejszych zdjęć się nie dało ? ;P
Warlike - 13 Styczeń 11, 19:51

Ludzie, widzę, że jako jeden z niewielu nie bawiłem się Lego :P ...
przemusio - 13 Styczeń 11, 19:53

Siwy napisał/a:
Mniejszych zdjęć się nie dało ? ;P


Sory za jakość, ale robiłem je kalkulatorem. Mam nadzieję, że COKOLWIEK widać ;)

Warlike - 13 Styczeń 11, 19:57

przemusio napisał/a:

Sory za jakość, ale robiłem je kalkulatorem.


Czym?!

Tay - 13 Styczeń 11, 20:24

Skoro przemusio nagrywał film spoconą skarpetą, to już nic mnie u niego nie zaskoczy... :D
przemusio - 13 Styczeń 11, 20:26

@Warlike, Kalkulatorem :) Kalkulator to niewielkich rozmiarów, przenośne (najczęściej kieszonkowe) elektroniczne urządzenie liczące (początkowo mechaniczne), służące do wykonywania obliczeń matematycznych.



A tak serio to telefonem ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group