StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

SPAM - Tworzymy historię świata!

Tay - 7 Styczeń 11, 20:45

A ja cały życie myślałem, że popełnił samobójstwo jak przyszedł mu rachunek za gaz ;/
Aragorn - 9 Kwiecień 11, 08:35

A to ci niespodzianka! Ja myślałem, że szedł spokojnie po kwaterze, a tu nagle przez okno wskoczył orangutan, a gdy nie dostał bananów, zjadł Hitlera!
Erek - 26 Sierpień 11, 10:11

To nie prawda, Hitler zmarł ze strachu przed pająkiem! :O
mroczny38 - 26 Sierpień 11, 19:38

Serio? A ja myślałem że zmarł od drzazgi w palcu.
Drizzt - 27 Sierpień 11, 22:42

W 1410 roku pod Grunwaldem Jagiełło zapierdzielał Jednorożcem. Pozdro.
Tay - 27 Sierpień 11, 23:06

Jak ja nie lubię jak ktoś pożycza mojego jednorożca...
Strongholder123 - 2 Wrzesień 11, 17:08

Ty masz Jednorożca ja myślałem że to koń z rożkiem pomalowany na Biało
mroczny38 - 2 Wrzesień 11, 18:59

A to nie był patyk w tym kształcie?
Strongholder123 - 2 Wrzesień 11, 19:37

Uups to był lord i go akurat kopłem bo byłem pijany I ZA TO WYŁĄDAWAŁĘM W LOCHU
1234567890 - 8 Luty 14, 13:05

W 1619 Zygmunt IV Poniatowski przeniósł stolicę Polski z Warszawy do Nowego Jorku
Demordrey - 23 Grudzień 14, 17:41

W 1945 Niemcy wygrali wojnę,używając ultra zaawansowanych technologii,np.:działa laserowe,teleportacja,roboty bojowe itp.
Szyszek - 23 Grudzień 14, 19:52

W 1453 roku sułtan zmienił nazwę Konstantynopola na Karmel, Ciastko, Czekoooolada.
Maciek - 26 Grudzień 14, 19:57

Zaborcami Polski byli Spartanie, Morawianie i Hindusi.
Siwy - 27 Grudzień 14, 00:27

W 1939 roku Polska i III Rzesza podpisują porozumienie - pakt o nieagresji z tajnym protokołem dotyczącym wspólnego napadu na Związek Sowiecki i neutralności Polski wobec działań Niemiec na zachodzie Europy. W 1940 roku Hitler podbija Francję i kraje Beneluxu. W roku 1941 rusza ofensywa na Związek Sowiecki. Polacy i Niemcy zdobywają Moskwę, powstaje Autonomiczna Ukraińska Republika pod protektoratem Polski, a kraje bałtyckie i większość terenów Związku Sowieckiego dostaje się pod okupację niemiecką. Po jakimś czasie, gdy na zachodzie Amerykanie i Brytyjczycy przełamują obronę niemiecką. Wtedy Polska - po wcześniejszych tajnych ustaleniach z aliantami - zmienia stronnictwa i od wschodu atakuje zdezorientowaną III Rzeszę. W roku 1945 Polacy, Amerykanie i Brytyjczycy w Berlinie świętują obalenie dwóch najgorszych w ludzkości mocarstw za jednym razem. Polska anektuje Prusy Wschodnie i wyzwala kraje bałtyckie; powstaje Białoruska Autonomiczna Republika a tym samym wschodnioeuropejska federacja pod przywództwem Rzeczypospolitej - drugie po Ameryce światowe mocarstwo.

Brzmi jak science-fiction? Wbrew pozorom było to bardzo prawdopodobne i według wszelkich zdroworozsądkowych przypuszczań tak właśnie powinna była się potoczyć historia II Wojny Światowej. Ale ignorant i frajer, Józef Beck, ówczesny minister spraw zagranicznych, był tragicznym politykiem, skutki decyzji którego odczuwamy bardzo, bardzo boleśnie do dziś.

Artxt123 - 30 Grudzień 14, 00:26

Widzę Siwy wpływ książki Zychowicza... :P

Przepraszam za zejście z tematu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group