StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Strongholdnet Awards 2010 - Podsumowanie

Warlike - 30 Grudzień 10, 17:32
Temat postu: Strongholdnet Awards 2010 - Podsumowanie
Zakończyliśmy kolejną edycję Strongholdnet Awards. Oto zwycięzcy:

Najlepszy avatar - przemusio

Najciekawszy temat - Twierdza 3 by ImpPoland

Ulubiony użytkownik - Fryzjer

Najlepszy podpis - Tay

Najbardziej pomocny użytkownik - Lord Smerf

Najlepszy MapMaker - olowek


Gratulujemy zwycięzcom! :)

(Na nagrody proszę poczekać ;) )

Odyn - 30 Grudzień 10, 18:07

Wszyscy zwycięzcy zostali już powieszeni w Hali sławy. Poza tym, na pół roku* otrzymują rangę laureata.

Wiem, że taka nagroda jest skromna, ale mój wkład jest proporcjonalny do zainteresowania konkursem ;) Jeśli kolor nie pasuje, to ustalcie wspólnie jaki ma być i dajcie mi wartość hex na PW lub tutaj.

*Zdejmę ją na przełomie czerwca i lipca.

Fryzjer - 31 Grudzień 10, 13:37

Dziękuję za to odznaczenie. Ta nagroda to misja, którą otrzymałem od moich kumpli, głównie z CP2, toteż muszę teraz się jeszcze bardziej starać :) . Gratuluję wszystkim odznaczonym, SZCZEGÓLNIE tym, którzy nie głosowali na siebie ;) . (A już w ogóle brawa dla tych, co oddali głos na przeciwnika) Fajny kolor: złoty kojarzy się z pierwszym miejscem, wygraną, etc. Bardzo dobry pomysł ;) .
Tay - 31 Grudzień 10, 18:07

Również dziękuję, szczerze mówiąc w ogóle nie spodziewałem się ani jednego głosu ;) Także mnie złoty jak najbardziej pasuje.
Lord Smerf - 31 Grudzień 10, 18:21

Ja także dziękuję za to zaszczytne odznaczenie. Nie spodziewałem się nagrody, ale mam nadzieję, że na nią zasłużyłem i że będę miał okazję jeszcze to udowodnić w przyszłości.

Kolor świetny. :)

przemusio - 31 Grudzień 10, 18:57

Dzięki wielkie. Szczerze nie myślałem nawet o wygranej, a zwłaszcza w tej kategorii. Może ktoś zasugeruje, jak mogę udowodnić na to, iż zasłużyłem ;) ?
Kolor OK

ImpPoland - 13 Styczeń 11, 18:52

Sporo czasu mnie nie było na forum, ale widze że temat nie taki stary, bardzo dziękuje za docenienie moich starań ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group