StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

.castella polona. - Jak zwykle ...

Volv - 30 Grudzień 08, 09:43
Temat postu: Jak zwykle ...
Daniel my rozumiemy że nie masz czasu i że może Ci się nawet niechce ,ale jak do jasnej cholery nie możesz z jakiegoś powodu zrobić tury na ustalony termin to chociaż napisz że będzie później albo wogóle . I w dodatku nie odzywasz się na gadu nawet jak jesteś na zaraz wracam ... Nie da się chociaż potem jak wejdziesz na gadu odpisać chociaż o co chodziło ?! Jeżeli ta gra ma wyglądać tak jak reaktywacje poprzedniego TWC czyt. grzeczne dzieci czekają na dobrego wujka Daniela to ja wole wogóle w tym nie uczestniczyć ,ehh ...
Crux - 30 Grudzień 08, 10:54

Masz już chyba załatwioną klęskę żywiołową w swoim księstwie... :P
Lutel - 30 Grudzień 08, 10:56

Haha, ale Volv ma rację... Daniel zniknie, nic nie mówiąc, a my musimy czekać. Nawet jak wróci, to pewnie i tak za 2-3 tury znów zniknie na dłużej. Zresztą Crux z Tobą też tak było, jak zostałeś MG, a ja Twoim zastępcą. Nawet na GG mi nie odpisywałeś :P .
Crux - 30 Grudzień 08, 12:24

Dlatego ja nie krytykuję Daniela. Stwierdziłem tylko, iż może on spłatać Volvowi figla ;)
Volv - 30 Grudzień 08, 13:12

Niech robi co chce ... Ale tak ciężko jest napisać że tura się opóźni zamiast udawać niedostępnego ?!
All Filippo - 30 Grudzień 08, 13:24

Ta Volv straci władze albo całą kasę. :P Też liczyłem na nową turę, ale przeczekajmy to. ;]
Volv - 30 Grudzień 08, 13:46

Ja też moge przeczekać ,ale chociaż żeby dać jakiś znam życia ... Cokolwiek żeby wiedzieć czy Danielowi się już nie znudziło ...
Warlike - 1 Styczeń 09, 15:14

No to nagrane :/ . Moim zdaniem koniec nadziei...
Lutel - 1 Styczeń 09, 15:22

Daniel musiał mieć udanego sylwestra :P . Ale to trochę nieodpowiedzialne z jego strony, że nawet nic nie napisze.
Magnatel - 1 Styczeń 09, 16:50

No a tak się fajnie zapowiadało :-( I już takie plany miałem...
Przemas lr - 1 Styczeń 09, 16:55

...
Można zamknąć ten dział ;)

Siwy - 1 Styczeń 09, 19:29

Nie no spokojnie...
Czes - 1 Styczeń 09, 20:07

Siała baba mak, nie wiedziała jak... kampanię zrobiła, i szybko się zmyła... i tumult się uczynił, zgiełk straszny... każdy myśli, że dla Daniela projekt ważny... a on się śmieje w duchu... i kasuje maile z spisem ruchów...

Idę spać xD

Magnatel - 1 Styczeń 09, 20:45

Haha jaki rym xD Sam bym tego lepiej nie ujął.
Ardeth - 1 Styczeń 09, 21:10

Ja tam się za ten czas zajmę się koleżankami :) Miasto czeka, dziewczyny też.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group