StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Castella Polona II - ReMobilizacja oddziałów

Fryzjer - 20 Listopad 10, 20:45
Temat postu: ReMobilizacja oddziałów
Witajcie! W celu zorientowania się, ile osób trzeba by sprowadzić proszę o wpisanie się w tym temacie osób, które nadal pozostały przy grze.
brennus - 20 Listopad 10, 20:56

Ja już jestem - zgłaszam się na rozkaz powszechnej mobilizacji.
Lord Smerf - 20 Listopad 10, 21:33

Nadal chcę grać. ;)
przemusio - 20 Listopad 10, 21:53

Masz mój miecz !
Xeno - 20 Listopad 10, 22:47

Jak grać to grać.
adriannn - 21 Listopad 10, 09:58

Król Henryk ponownie zasiądzie na tronie Czech. Biskup namaszcza króla, ofiarowuje mu miecz, berło i jabłko, a na głowę kładzie koronę.
-Powstań, panie - nakazuje biskup.
Henryk wstaje, mieczem wskazuje niebo.
-Będę starał się czynić dobro dla Boga, Bohemii i Czechów. Niech szlag mnie trafi, jeśli tego nie uczynię!
Nowi poddani króla nagradzają go głośnym aplauzem. Władca siada na tronie, szlachta zebrana w katedrze praskiej klęczy przed nowym królem. Biskup też.

Adax - 21 Listopad 10, 14:49

Zagram jeszcze ten jeden raz ;)
Hunter - 21 Listopad 10, 17:58

Cóż, na prośbę Fryzjera, obejmę Śląsk.
Lowcakur - 21 Listopad 10, 20:39

Na prośbe mathiasa, zarejestrowalem sie i mam zamiar dolaczyc do gry, czyli zglaszam sie na ochotnika. Chcialbym objac pod moim berlem Pomorze.
adriannn - 22 Listopad 10, 05:19

Ja chyba nie będę mógł grac :/ Jeśli jutro się nie zjawię to znaczy że nie gram. Przepraszam MG i wszystkich graczy.
Fryzjer - 24 Listopad 10, 15:17

No to mamy siedmiu graczy - tak, jak miało być :) . Jeżeli dobrze pójdzie, to kogoś jeszcze załatwię, może jakiś player dołączy do nas podczas rozgrywki. Perspektywy są dobre, reformy prawie skończone. Zaproście do gry, kogo się tylko da.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group