StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Warny

All Filippo - 18 Sierpień 10, 08:50
Temat postu: Warny
Tak, dośc dawno mnie nie było. Hmm, półtora roku. Myślę, że nie tylko ja mam ostrzeżenia (moim zdaniem moje było nadane za głupotę która nawet nie wykraczała poza regulamin ;) ). Fakt faktem trochę to godzi w opinię użytkownika który ma warna. Myślałem nad usunięciem warnów każdemu użytkownikowi który
- przez dłuższy okres czasu nie popełnił tego samego błędu
-jego ostrzeżenie ma ponad rok.

thompson - 18 Sierpień 10, 10:09

Przemasowi usuńcie też. Dostał ostrzeżenie za banalne wyrażenie "Tibia to g*wno" Niedosć, że miał rację, to jeszcze warn ma ponad rok i to jest troche... przestarzałe.
Bordinio - 18 Sierpień 10, 11:21

Hmm, mamy dość dużo użytkowników i wątpię, aby Odyn marnował czas na usuwaniu każdemu. Jedynym jako takim rozwiązaniem jest po prostu zgłaszanie się w temacie. Nie wiem czy to wypali. W razie czego mogę kilka pododawać wedle uznania :)
Odyn - 18 Sierpień 10, 11:51

Jeśli ktoś chce pozbyć się warna i czuje, że na to zasłużył, to proszę zgłaszać się w tym temacie.
W miarę możliwości sprawdzę każdy wniosek.

All Filippo - 18 Sierpień 10, 12:07

W imieniu wszystkich skruszonych oprawców dziękujemy Ci Odynie. ;)
Przemas lr - 15 Listopad 10, 13:32

Odyn, jeżeli można to prosiłbym o usunięcie tego ostatniego warna :P jestem już grzeczny :D

edit: Wielkie dzięki Odyn :->

Odyn - 19 Listopad 10, 19:23

Przemas lr, prośba spełniona. Potraktuj to jako przedwczesny prezent świąteczny ;)
ponceriusz - 18 Grudzień 10, 18:00

Też bym prosił o usunięcie ostatniego warna. :-P Też jestem już grzeczny :-D ...
Odyn - 18 Grudzień 10, 22:51

Zasłużyłeś. Jeden warn usunięty.
Artut97 - 15 Styczeń 11, 14:38

Też bym prosił o zdjęcie warna, ponieważ jak kopiowałem do podpisu cytat Generała George'a Smith'a Patton'a to zapomniałem zagwiazdkować wulgaryzmu.
Odyn - 18 Styczeń 11, 17:13

Artut97, masz zbyt mały staż na forum, a ostrzeżenie wystawione przez Kacpra jest zbyt świeże, żebym mógł je z czystym sumieniem zdjąć. Musisz jeszcze poczekać i wykazać się dobrym zachowaniem, żeby zasłużyć na usunięcie warna.
thompson - 18 Styczeń 11, 21:04

może zrobimy pokute xD 3 dziesiątki różańca przez skype'a :mrgreen:
Odyn - 26 Styczeń 11, 17:43

Dla odmiany wykorzystam ten temat w odwrotny sposób.

Niedawno Przemas lr prosił o zdjęcie warna. Wydawało mi się, że faktycznie poprawił swoje zachowanie, dlatego przychyliłem się do jego prośby. Jak się jednak okazało, dobre zachowanie na swoim "głównym" koncie, nadrabiał z nawiązką jako janek necrus... Niestety, na tym forum nie tolerujemy osób z rozdwojoną osobowością, w szczególności jeśli jedna z nich została "skradziona" od użytkownika poprzedniego forum. Oba konta zostały zbanowane, adresy z których korzystały również.

Pozwolę sobie zacytować Kacpra:
Cytat:
Przecież od początku było nader oczywiste, że administracja i tak wie wszystko, ze wszystkiego zdaje sobie sprawę i ma wszystko pod kontrolą, jak zawsze zresztą. I prędzej czy później zrobi z tym porządek, co jest tylko kwestią czasu.

Odyn - 22 Marzec 11, 19:31

Razem z moderatorami postanowiliśmy wynagrodzić dobre zachowanie użytkowników: Artut97, przemusio, wojownik123, DonKamillo, maciekolos. Usunąłem po jednym ostrzeżeniu każdemu z nich.
przemusio - 23 Marzec 11, 12:17

Odyn napisał/a:
przemusio,
miałem jakiegoś warna ???

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group