StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - [FAQ] SK - Najczęściej Zadawane Pytania

Lutel - 19 Marzec 13, 19:20

Klikasz na jakimś budynku w gminie i jeżeli nie jest wymaksowany to możesz przesłać jakieś surowce. Proponuję obejrzeć szeroki poradnik dot. gminy, tam też znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie:

http://www.youtube.com/watch?v=BztRQ3jIwP0

KoddhagPL - 24 Styczeń 14, 10:47

Witam mam poważny problem ja i mój kolega gramy w stronghold kingdoms jak potrzebowałem kasy a on kamienia chciałem mu sprzedać ale pisze że nie możemy ponieważ mamy takie samo IP.Prosze o pomoc.
Lutel - 24 Styczeń 14, 16:07

Jak macie to samo IP to nic się nie da zrobić. Możecie jedynie zakupić konto Premium.
KoddhagPL - 25 Styczeń 14, 11:56

Dzięki za szybką odpowiedź i jeszcze jedno.Co zrobić żebym mógł mieć na zamku więcej żołnierzy niż 20 ?Szukam i nic :(
Siwy - 25 Styczeń 14, 12:25

Słabo szukasz. Kilka tematów poniżej.
Blackers - 29 Styczeń 14, 09:30

Kochani, jak moge znaleźć folder z aktualizacjami początkowymi gry niby sciaga te ponad 200 mb ale gdzie? ani w folderze z grą ani dokumentach nigdzie tego nie widże prosze o pomoc
AGA13 - 4 Maj 14, 13:12

Witam, mam problem. mianowicie, gdy próbuje sie zalogować wyskakuje komunikat ERROR KONTO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE, ABY ZAPOBIEC NADUŻYCIOM.nie wiem dlaczego,czy da sie z tym coś zrobić? :evil:
Lord Smerf - 4 Maj 14, 14:48

Napisz do supportu i licz na to, że Jovial ma lepszy dzień i zechce Ci odpisać. Ewentualnie, jeśli znasz angielski, napisz do angielskiego supportu.
AGA13 - 4 Maj 14, 16:45

DZIĘKUJE

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group