StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Kosz - [kampania] Wspólna kampania.

Nidor - 22 Lipiec 10, 15:08
Temat postu: [kampania] Wspólna kampania.
Mam propozycję.Zróbmy wszyscy wspólną kampanię.Co wy na to? :-)

Najpierw tylko niech ktoś się zgłosi do wymyślenia fabuły.

przemusio - 22 Lipiec 10, 16:31

Po pierwsze to tak, jakby wziąć 30 ludzi i kazać im namalować jeden obraz.
Secundo : Jest już tzw. Stronghold Team czy coś takowego.
Myślę, że mogłoby to się źle skończyć.
To tyle ode mnie.

Kokoju - 22 Lipiec 10, 17:18

Dobra, ja tam odrazu zbesztam i skrytykuję ten pomysł:
Primo: Każdy mapmaker ma swoisty sposób tworzenia map.
Secundo: Nawet gdyby tak z dziesięciu mapmakerów zebrać, to i tak wielu by się kłóciło o to kto jaką mapę zrobi. Już w Teamie Strongholdnet gdzie było trzech MapMakerów były czasami sprzeczki, na przykład raz między mną a wojownikiem było małe nieporozumienie, kto zrobi Tyr.
Tertio: Z pewnością ciężko by było ustalić wiele rzeczy.
Quatro: Już jeden StrongholdNet Team zaczyna obumierać.
Quinto: Już wiele razy próbowano zrobić jakiś Team.
Sexto: Nigdy takowe Teamy nie ukańczały swoich kampanii. Zresztą, niewielu jest tych, którzy ukończyli choć jedną kampanię.

Nidor - 22 Lipiec 10, 17:51

Można zrobić tak,że ja zrobie fabułę i będzie mini konkurs która mapa najlepiej się nadaje na pierwszą misję.
thompson - 23 Lipiec 10, 13:16

to będzie jak "niekończąca się historia" zacznie się, że bartek pije herbatę, a skończy na latających kiblach. Już wyobrażam sobie fabułę po 10 etapach.

@Kokoju - wszyscy z naszego teamu mówią, że on obumiera, jednak nikt nie może nic zrobić. Dziwne. 2 razy proszono mnie o zrobienie czegoś, co zrobiłem wcześniej, więc niech mi nikt nie mówi, że to znowu przeze mnie. Róbcie po prostu te mapy.

trol18pl - 23 Lipiec 10, 13:21

Ja moze troche nie na temat, ale powiem tak: Z tego co tu czytam wasze posty, to kazdy jeden pomysl dotyczacy Strongholda jest krytykowany. Stronghold nie jest to juz nowa gra, wiec zostali tylko najwierniejsi gracze. Gra jest swietna, a widze, ze kazdy tutaj krytukuje kazdy pomysl. Np. Ktos chce zalozyc nowy klan, to odrazu posty, ze to klan na miesiac, a potem koniec, nie ma sensu go zakladac itd. Zamiast pomagac, zeby ta gra na zawsze nie umarla to wy ciagle wszystko krytykujecie.

Tylko odemnie.

thompson - 23 Lipiec 10, 13:25

Jesteś tu od chwili, a już wydaje ci się, że wiesz tyle co inni. Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że wszystkie niemal klany upadły lub ku temu się chylą, a codziennie powstaje mnóstwo nowych map, które dostają świetne oceny, i nikt ich nie krytykuje, a jeśli to robi, to ma powód. Najpierw przeczytaj wszystkie tematy i pobądź tu trochę, zanim zaczniesz wyciągać takie wnioski.
przemusio - 23 Lipiec 10, 13:26

Ode mnie - osobno :P Poza tym zainwestuj w Firefox

Dużo pomysłów potrzebuje krytyki, bo poprzez krytykę do poprawy, uczymy się na błędach etc.
Jakbyś nie zauważył tu ciągle powstają nowe tematy, każdy robi swoje kampanie i jest miło, przyjemnie. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale właśnie powstają nowe gry od FireFly : SH K i SH 3.

trol18pl - 23 Lipiec 10, 13:28

Nie ważne od kiedy tu jestem, ważne jest to co się dzieje na tym forum. Klany chylą się ku upadkowi, bo wszyscy je krytukują. Jeżeli ktoś ma inicjatywę i chęć założenia nowego klanu to świetnie. Skoro wielkie klany upadły to może czas na nowe, które nauczą się grać i pozostaną na dłużej.
Ja jestem za tym, żeby wspierać osoby z inicjatywa i chęcią do gry, a nie za tym, że na samym wstępie im powiedzieć: "Daj sobie spokój. Nie tacy już próbowali i nic z tego nie wyszło.", albo " Nie masz szans zaistnieć. Daj sobie lepiej od razu z tym spokój".

Bardzo fajnie, że używasz dużych liter i poprawnej interpunkcji, dzięki temu post dobrze wygląda, ale naprawdę, alt nie gryzie ;) .
- Warlike

thompson - 23 Lipiec 10, 13:32

Ile ty masz lat? Mój Boże, klany upadają bo nikt nie gra, i to jest oczywiste, że każdy tak kończy, i to nie krytyka, tylko przestrzeganie przed tym, co będzie. Jak sobie ktoś chce założyć klan i mu na tym zależy, to zrobi to pomimo komentatzy innych. I nie mądrz się, co się dzieje na tym forum, bo najkrócej na nim jesteś. Wielkie klany upadły, bo straciły graczy, po co więc tworzyć nowe? Gdyby ktoś w to chciał grać, nigdy by się nie rozpadły. Nowe też więc długo nie pociągną, bo nie da się wiecznie grać w jedną grę.
przemusio - 23 Lipiec 10, 13:39

Troll, podejście takie jak twoje zwykle kończy się po dwóch miesiącach bardzo efektywnie : ":censored:, nie robię." i w długą.
Rycerz - 15 Sierpień 10, 14:28

moze byc taki pomysl z wspolna kampania

[ Dodano: 15 Sierpień 10, 13:32 ]
byly by fajne mapki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group