StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - [problem z misją] Rozdział 5 - Morgana Le Fey

szaman - 6 Lipiec 10, 16:01
Temat postu: [problem z misją] Rozdział 5 - Morgana Le Fey
To jest mój pierwszy post więc witam wszystkich.

Chciałbym prosić o pomoc w przejściu misji z Morgana Le Fay. Przetrwałem wszystkie ataki żółtych jednostek (wskaźnik odmierzający czas do ostatniej inwazji doszedł do końca) i do zamku przybył Merlin. Co powinienem teraz zrobić? Co jakiś czas atakują mnie wojska Morgan, ale lodowy mur nie zniknął. Jak się go pozbyć?

Doszedłem do tego samego etapu dwukrotnie, bo myślałem, że to błąd gry, ale za każdym razem nic się nie dzieje po ostatniej inwazji.

Hunter - 7 Lipiec 10, 09:27

1. To jest Morgana ;)
2. Po rozbiciu wrogich żołnierzy co jakiś czas (na okrągło) bedą cię atakować oddziały wiedźm Morgany. Postaw dużą wieżę i na niej smoczy harpun. Skutecznie bedzie zwalczać latjące natręty. Spokojnie się rozbuduj i zacznij produkcje wojsk. Potem trzeba opanować siedzibę zamku Morgany. Ja do ataku wysłałem 150 pikinierów, 50 łuczników i z ok. 24 tarany. Spokojnie się przebijasz, taranami rozwalasz bramy i opanowujesz siedzibę. Gdy licznik na siedzibie dojdzie do końca, wygrywasz misję (chyba wiesz, o który licznik chodzi ;D)

szaman - 7 Lipiec 10, 11:48

Dzięki za odpowiedź, ale problem leży gdzie indziej. Po pojawieniu się Merlina lodowy mur nie zniknął, więc nie mam jak wejść do zamku.

EDIT:

błędy poprawione, mam nadzieję, że Morgana się nie obrazi :-P

alek81 - 26 Sierpień 10, 09:51

No moze sie ktos pokusi o odpowiedz bo ja mam identyczny problem
Pepe220198 - 5 Listopad 10, 22:29

Może spróbuj przejść misje z atakami wiedźm (czekasz zna Merilna) przejść jeszcze raz? Albo z wyboru kampanii wybierz misje co masz uratować Lancelota już po przybyciu Merlina. Zainstaluj patcha?
mroczny38 - 16 Lipiec 11, 14:22

Ja wiem w czym problem. Miałem to samo z 2 razy za trzecim wyszło. Wystarczy zablokować wąwòz z ktòrego dochodzą niektòre ataki i zbuduj tą baszte za 120 kamienia na pòłnocnym zachodzie tuż przy granicach twojich terenòw. Rozwiń gospodarke rekrutuje armie na atak i koniec.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group