StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - RPA 2010 - Komu kibicujesz?

ponceriusz - 31 Maj 10, 17:54
Temat postu: RPA 2010 - Komu kibicujesz?
Swój głos można oddać na sport.pl/komukibicujesz.

Na mundialu zabraknie niestety Polski. Ale i tak raczej mistrzami świata byśmy nie zostali (co nie oznacza, że w 2012 roku nie wyjdziemy z grupy :mrgreen: ). Na kogo więc liczycie? Nie musi być to drużyna mająca dużą szansę na mistrzostwo.


Ja kibicuję Argentynie. Nie dlatego, że gra u nich Messi, bo uważam, że Higuain i Aguero są do niego porównywalni.
W wielu europejskich klubach wyróżniają się zawodnicy argentyńscy. W Atletico Aguero i niedawno Maxi Rodriguez, w Realu Higuain, w Bayernie Demichelis, w Liverpoolu Mascherano i wreszcie w drużynie zwycięzców Ligii Mistrzów - Esteban Cambiasso i Diego Milito. Tych zawodników jest jeszcze więce, a kadra Argentyny właśnie z takich dobrych piłkarzy się składa.
Tak więc Argentyna gra bardzo dobrze. Inny powód jest taki, że podczas mundialu w Niemczech, a więc pierwszego z którego coś pamiętam, w meczu chyba ćwierćfinałowym Argentyna zmierzyła się z gospodarzami turnieju. Pamiętam to sędziowanie na korzyść Niemiec. Crespo zostaje nieprzepisowo zatrzymany przez Oliviera Kahna i zamiast karnego sędzia przyznaje Niemcom rzut wolny z własnego pola karnego. Takich sytuacji było więcej, ale tylko tą pamiętam. Argentyna grała pięknie, ale przegrała. Dlatego też kibicuję Argentynie.


A Wy komu kibicujecie?

Kamil - 31 Maj 10, 18:13

A ja kibicuje Hiszpani. Na te mistrzostwa mają niesamowicie silną ekipe : (podam tylko 11)

W bramce , jeden z najlepszych jeżeli nie najlepszy bramkarz świata Iker Casillas gracz realu madryt.
W obronie Pique,Sergio Ramos,Puyol, Capdevilla
W pomocy : Fabregas,Xavi, Iniesta,David Silva
A w ataku nowy nabytek Barcy David Villa oraz gracz Liverpoolu Fernando Torres.

A więc reprezentacja Hiszpanii to w dużej mierze składanka z graczy Barcelony i Realu Madryt :) Uważam ze mają najmocniejszą ekipę na tych mistrzostwach i są poza zasięgiem :)

Fryzjer - 1 Czerwiec 10, 20:51

Ja jeszcze nie wiem, komu będę kibicować. Z tych, których wymieniłeś w ankiecie, najbardziej lubię Portugalię (niestety, czasy ich świetności już minęły) i Hiszpanię. Zobaczymy, niedługo MUNDIAL startuje. Już odliczam dni i godziny ;].
Przemas lr - 7 Czerwiec 10, 12:15

Ja tam zawsze byłem i jestem za makaroniarzami. Jest tam Buffon (mój ulubiony bramkarz) i może dlatego :D
ale coś czuję, że Argentyna albo Hiszpania zdobędą mistrozstwo

Panzer - 12 Czerwiec 10, 19:40

Kibicuję Polsce.... Tylko cholera, jak patrzę na Onecie to nie mogę znaleźć Polski :( ... W jakiej grupie jest Polska ??

Tak na serio to fajnie byłoby widać w finale Argentynę i Portugalię, osobiście nie mam jeszcze jakoś faworyta (głównie kibicuje "południowym zespołom" - Brazylii, Argentynie, innym z Ameryki Łacińskiej, Portugalii, Włochom, Hiszpanii), zobaczymy co będzie po fazie grupowej.

Kamil - 12 Czerwiec 10, 23:37

Polska w grupie X z Laponią, Atlantydą i Reprezentacją Księżyca :D
Prescot - 13 Czerwiec 10, 09:57

Niemcom..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group