StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Kosz - Konkurs na mapę #2

Bordinio - 4 Czerwiec 10, 20:47

Cel musi być jeden : zwycięstwo. Ich liczba zależy od Ciebie. ( Jakoś musi się dać wygrać ) Bardziej bym proponował ustawić zamek w trybie inwazji, ale takiej gdzie musimy się bronić w naszym zamku. Wg mnie lepiej można go wtedy poznać. Jeszcze nikt nie zrobił oblężenia zamku i boję się, że może się to odbić na niższej ocenie. No, ale do odważnych świat należy :)

@down napisałem pewne sprostowanie odwołujące się do Twojej Wypowiedzi Aleksandrze po to, aby uświadomić Hoki'ego. Nie musisz się od razu obruszać.

Alexander I - 4 Czerwiec 10, 20:53

A czy ja mówię że robię oblężenie??? Nie robię normalną inwazje ale podsuwam pomysły.
Hunter - 5 Czerwiec 10, 12:56

Z tym odzorowaniem zamku to jest paradoks. Otóż, gdy będziemy grać w roku np. 1240, zamek będzie wyglądać inaczej niż dzisiaj. Prosze więc oceniających o zauważenie tego problemu.
Bordinio - 5 Czerwiec 10, 14:51

Odtworzenie zamku z ruin oraz jego modyfikacje będą zawarte w kat. pomysłowość. Nie przejmuj się tym. Wiadomo, że ruiny kiedyś były wspaniałą warownią z tętniącym w niej życiem oraz zabudowaniami, które nie przetrwały próby czasu.
olowek - 5 Czerwiec 10, 15:38

Wiele elementów zamku, które istnieją obecnie są wytworem człowieka, np. w zamku, którym robie, na całej długości mur zawiera daszek, został on dodany podczas renowacji, gdyż ma on chronić mury przed zniszczeniem np. poprzez deszcz. W wielu zamkach przy renowacji dodano w wielu miejscach trudne do zrobienia w grze dachy, aby po prostu chronić zamek przed warunkami atmosferycznymi.
gign2 - 5 Czerwiec 10, 16:59

moglby mi ktos napisac jakie kategorie beda oceniane ? ;]
Threeth - 5 Czerwiec 10, 17:01

Bordinio napisał/a:
Mapą będzie oceniana za : fabułę ( historia zamku może zostać podkoloryzowana jeżeli autentyczna jest zbyt nudna ), wykonanie ( stopień odwzorowania, misterność ), pomysłowość ( rozwiązania techniczne ), grywalność, poziom trudności oraz krajobraz.

gign2 - 5 Czerwiec 10, 23:16

ok dzieki
Hunter - 6 Czerwiec 10, 05:55

Jeżeli wszyscy uczestnicy konkursu wcześniej skończą, będzie można skrócić czas trwania konkursu.
olowek - 6 Czerwiec 10, 06:57

Chyba można, moja mapa już jest gotowa, wystarczy przetestować co zajmie mi tydzień
przemusio - 6 Czerwiec 10, 10:02

Ja już też gotów :)
olowek - 6 Czerwiec 10, 11:50

Myślę, że uczestnicy szybciej skończą swoje prace, gdyż kończy się już rok szkolny. W mojej szkole oceny długopisem mają być wpisanie do 16 czerwca, później nie ma już nauki :)
Alexander I - 7 Czerwiec 10, 07:23

Czy mogę ustawić wydarzenia i całą resztę w latach w których gród już został zniszczony???
hoki - 7 Czerwiec 10, 12:52

zgadzam się z olowek
u mnie wystawienie ocen jest 14 i już mapę prawie skończyłem

Bordinio - 7 Czerwiec 10, 13:17

@ Aleksander : Możesz :P Nacisk kładziemy głównie na odwzorowanie zamku. ( Nie zapominajcie o krajobrazie )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group