StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - HANDEL

Crux - 16 Maj 10, 10:44
Temat postu: HANDEL
Dziw, że nikt tego tematu jeszcze nie założył, a jako forumowa brać powinniśmy sobie pomagać, nie? ;)

Profesjonalny sprzedawca broni, przede wszystkim łuków, ale miecze i zbroje również mam w ofercie. Jestem w Staffordshire, dlatego osoby rzucone gdzieś daleko ode mnie będą musiały czekać na dostawę, ale będę się starał jak najszybciej zrealizować oczekiwania klientów. Niezawodny, zero skarg. Jestem w stanie dostarczyć każdą ilość (20? 100? 300? 500? Jeszcze więcej? :D )

Jako środek płatniczy najchętniej widziałbym garnki, sól i przyprawy.

Gad - 17 Maj 10, 16:15

Sól i przyprawy? Właśnie powiadomiłeś innych graczy o tym, co możemy znaleźć w Kingdomsie ;D. Chyba jest jakiś tam zakaz? :D Brzmi ciekawie.
Odyn - 17 Maj 10, 20:26

Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz całą masę informacji o SK ;) Jest szczególnie jedno, bardzo ciekawe i ogólnodostępne źródło w internecie - FAQ alpha3, z tym, że google go chyba nie indeksuje :P
Crux - 18 Maj 10, 16:17

Jest zakaz wykonywania screenów - i tyle. A jak ktoś jest ciekawy więcej, zapraszam na GG. ;)
Hunter - 21 Maj 10, 15:00

Niespecjalnie dużo osób chce handlować :(
McGregor - 21 Maj 10, 21:45

Myślę, że ten temat będzie bardzo rozbudowany, kiedy wreszcie ukaże się SH:K. Gracze być może, ci którzy znają się z forum będą chcieli ze sobą handlować. Na razie ten temat jest Pół-martwy, można by tak powiedzieć.
Lord Smerf - 21 Maj 10, 22:04

Chyba nie ma co się dziwić, w końcu w testach nie bierze udziału aż tak wielu graczy z Polski.

Co do tematu - pohandlowałbym z przyjemnością, ale obecnie niczego mi nie brakuje. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group