StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

SPAM - Rzucamy kajzerką w klawiaturę!

jankes1124 - 5 Maj 09, 12:11

Kokoju napisał/a:
oj coś mi się wydaje, że to akurat był żart z twojej strony - nie rzuciłeś kajzerką. 3 pierwsze litery są blisko siebie, ale 3 następne litery oddalone on pierwszych. A gdyby ci się odbiła kajzerka, to niemożliwe, aby nie trafiło ci się np,. kuyhj asxd. Tak samo pierwszy rzut kajzerką: fas? Troszkę oddalone od siebie litery - nie uważasz?



Kokoju popieram! No chyba że ta bułka miała średnicę 50 cm.

Co do tematu to dziś sobie kupiłem bułkę i rzuciłem. Oto rezultat:


p[-0

thompson - 8 Maj 09, 13:07

fer

a ja rzucilem sluchawkami bo mi sie zepsuly :-P

tusilos - 4 Styczeń 10, 17:04

ykuh
Adax - 9 Czerwiec 10, 15:23

jhgfh
Przemas lr - 9 Czerwiec 10, 16:40

hlj
Krzysztof III - 15 Czerwiec 10, 19:35

qwer xD-qwerty mój nick w cs'e xDD
Adax - 16 Czerwiec 10, 07:49

dsa
Drizzt - 21 Czerwiec 10, 18:29

t7y
Erek - 18 Lipiec 10, 13:50

u67gyth
Pepe220198 - 30 Październik 10, 20:51

hju :D

Dziwne trochę :d Wam tez się dziwnie skojarzyło?:P

Willhelm III - 30 Październik 10, 22:31

Na płaskiej klawiaturze niemożliwe jest, żeby cokolwiek lżejsze od 100g nacisło jakikolwiek klawisz, a już tym bardziej niemożliwe żeby kilka klawiszy... A jeśli chodzi o 500g do x kg to prędzej rozwalę tym klawiaturę niż cokolwiek nacisnę.
biberholtz - 30 Październik 10, 23:31

Cytat:
Na płaskiej klawiaturze niemożliwe jest, żeby cokolwiek lżejsze od 100g nacisło jakikolwiek klawisz, a już tym bardziej niemożliwe żeby kilka klawiszy...

Masa nie ma tu znaczenia, bowiem liczy się ciężar, czyli siła z jaką bułka uderza w klawiaturę (jest ona większa niż ciężar bułki w spoczynku, bo bułka znajduje się w locie - działa na nią siła grawitacji, oraz siła naszego wyrzutu).
Cytat:
A jeśli chodzi o 500g do x kg to prędzej rozwalę tym klawiaturę niż cokolwiek nacisnę.

Tak samo jak wyżej - wszystko zależy od siły, z jaką przedmiot uderza w klawiaturę.
;)

Kamil - 19 Listopad 10, 21:26

jkvg rzuciłem telefonem bo akurat miałem pod ręką :D
Willhelm III - 19 Listopad 10, 21:58

Kamilsoon napisał/a:
jkvg

Coś mi się wydaje, że kręcisz :-/
Niemożliwe jest naciśnięcie pod takim kątem, no chyba że nie rzuciłeś bokiem, a na płasko. Lecz w tym momencie jak masz płaską klawiaturę jest to niewykonalne(oprócz wielkiego huku i możliwości uszkodzenia telefonu, bądź klawiatury, nie naciśnie się żaden przycisk :-D ).

Kamil - 19 Listopad 10, 22:44

Masz racje :D po prostu zapomniałem napisać że rzuciłem 2 razy :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group