StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Walki graczy początkująych

Kuszlyk - 25 Grudzień 08, 17:27
Temat postu: Walki graczy początkująych
Chciałbym założyc temat, w którym mierzą się amatorzy (gracze początkowi) w Stronghold Crusader (Twierdza Krzyżowiec).
Jeżeli jakiś nie zbyt mocny gracz chciałby się ze mną zmierzyć, bo ja też zbyt silny nie jestem to niech piszą w tym dziale (ten dział nie jest dla profesjonalistów i doświadczonych graczy).

Zapraszam do odpisywania!!!!

Poprawiłem nazwę tematu i dział
-Odyn

Acrobot - 25 Grudzień 08, 18:11

Ja już wkrótce się tu zgłoszę, ale najpierw zamierzam kupić Krzyżówca, który nie jest Warchestem bo w nim się podobno nie da grać w multi
Kuszlyk - 25 Grudzień 08, 20:02
Temat postu: Taki fajny...
Więcej na moim gg

Możemy grac 2 vs 2 lub 1 vs 1. Mi pasuje i tu i tu najlepiej w piątki. (Do Nowego Roku mogę każdego wieczoru...)

Damcio95 - 26 Grudzień 08, 15:30

Ja również zamierzam grac chciał bym spróbowac bo nigdy nie grałem twierdze juz mam to w najbliszym czasie spodźewajcie sie mnie
DonKamillo - 29 Grudzień 08, 15:20

Polecam Game Spy Arcade (jeśli macie publiczne IP). Na gsa jest teraz sporo początkujących graczy więc na pewno znajdziecie partnerów do gry.
Kuszlyk - 30 Grudzień 08, 11:00

Tak, dzięki. Jest jeszcze ktoś chętny???
speeder11 - 30 Grudzień 08, 12:14

Pisze ci na GG już przez 3 dni. Na początku nie wiedziałeś co to jest hamachi i zachowujesz się jak dziecko neo...

Edit:
Gramy??
Speeder11 14:14:44
Hmm??
Speeder11 14:16:53
??
Speeder11 14:36:30
:P

I zostałem zablokowany po minucie... już chyba po raz trzeci... dziecko neo... tyle powiem...

kyok - 3 Styczeń 09, 10:05

Witam,
dopiero co zacząłem swoją przygodę w grach z serii stronghold i jestem nią bardzo zachwycony i tak chciałem spytać, żeby nie tworzyć nowego tematu, czy jest możliwość grania po sieci z wersją piracką czy będę musiał zainwestować w oryginał ??

Przemas lr - 3 Styczeń 09, 10:10

Jest możliwość grania w wersje piracką
tylko musicie mieć wszystko to samo
tj. wersja, postacie.

speeder11 - 3 Styczeń 09, 13:39

Postacie nie muszą być te same... lol... ja mam z Warchesta jeszcze... zresztą nie można tu gadać o piractwie...
Lord Radek I - 7 Styczeń 09, 12:56

Ja mogę bardzo chętnie zagrać w Crusadera Warchest .

6207179 -gg

Władek - 7 Styczeń 09, 15:12

Ja chyba też bym zagrał ale gdzieś dopiero koło soboty będę miał czas na małą partyjkę w SHC v 1.1 :-D Przez gsa ;-) Kontakt na pm
Kuszlyk - 8 Styczeń 09, 11:02

Jeżeli chodzi o mnie ja mam Stronghold Crusaders v. 1.1
Xeno - 26 Styczeń 09, 18:54

Ja bym zagrał.
GG:12541269
gram przez hamachi
posiadam Twierdze Krzyżowiec Warchest

Marori - 26 Styczeń 09, 19:15

Acrobot napisał/a:
najpierw zamierzam kupić Krzyżówca, który nie jest Warchestem bo w nim się podobno nie da grać w multi


Ja mam warchesta v.1.1 i gra się świetnie :]...

Może ja też się zgłoszę ale nie wiem czy będę miał czas :mrgreen: .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group