StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

.castella polona. - 1 Tura - "Problem pruski"

daniel22 - 25 Grudzień 08, 10:02
Temat postu: 1 Tura - "Problem pruski"
Rozdział : Problem pruski
Tura : 1
Data : 1200 styczeń





Pamiętajcie. Ruchy idą na kampania_online@op.pl.
I odbierać infa ode mnie na GG. PISAĆ. Moje gg w profilu.
Mam nadzieje że ta pierwsza tura potrwa max 3 dni jak dobrze pójdzie ;]

daniel22 - 25 Grudzień 08, 10:08

Co do inf. Już wyjaśniam niekumatym - zapomniałem o tym. Budowa infa jest prosta :

NAZWA REGIONU:
ilość złota
reputacja [w regionach polskich jest to reputacja wzgledem ludności, w regionach cesarskich - wzgledem cesarza, w regionach ruskich nie ma reputacji]
współczynnik produkcji [od 1 do 10, zalezy od prowincji, np. wiadomo ze na śląsku i w prowincji krakowskiej jest np. wiele kopalni wiec wspolczynnik wyższy]

pozniej jest tak...
nazwa miasta - poziom miasta - liczba ludnosci - wszystkie budynki - jednostki stacjonujace w miescie

i armie...
imie generała - jednostki nalezace do danej armii - aktualne miejsce bytu

i na koniec..
wydatki i dochody - narazie puste, uzupelnia sie po 1 turze.


JASNE?! ; D

daniel22 - 26 Grudzień 08, 16:59

yyy 4 maile dopiero dostałem... Filippo, Magnatel, Kacper i Kroniki. Panowie ;p Ja chciałbym jutro, góra w niedziele ture konczyc ;/.
Warlike - 26 Grudzień 08, 17:07

Jutro rano będzie ;) . Przynajmniej tak sądzę, ale nic nie powinno mi wypaść.

A może nawet i dziś :D .

EDIT: Poszły! :)

Kroniki - 26 Grudzień 08, 17:15

Hehe... Wiedziałem, że wszyscy wiadomości na czas nie wyślą. Ja się męczyłem z wiadomością jakieś 1.5h, a Daniela miałem na gg. Gdyby go nie było, pewnie dalej bym nie wysłał. : /
Kacper - 26 Grudzień 08, 18:50

Daniel, zamiast np. do niedzieli, to każ oddać do soboty - ten rezerwowy dzień będzie dla spóźnialskich, którym za karę odejmie sie od dochodu 50 dublonów i koniec ;P
daniel22 - 26 Grudzień 08, 18:58

Ej dobre, to nie jest zły pomysł z tym odejmowaniem forsy dla spóźnialskich xDDD. Ludzie, w 3 pierwszych turach nie ma jeszcze nic ciekawego... to można szybko załatwić ;].
Magnatel - 26 Grudzień 08, 19:07

Dobrze by było wyznaczać czas na tury wtedy by było wiadomo ile ma się czasu na decyzje.
Kroniki - 26 Grudzień 08, 19:08

Obyśmy tylko to przeżyli : ). Ciekawe ile będzie tych "kar" dla spóźnialskich. Ja bym proponował, zamiast im kasę odbierać, to wylosowywać zdarzenie dla nich : P Niech na gg napiszą numer od 1-6, Daniel zdarzenia do numerków da i zobaczy się, kto co wylosuje : ) Taka mała loteria.
Kacper - 26 Grudzień 08, 19:09

:)

Szkoda, że nie ma organu typu Państwo Kościelne albo coś w ten deseń... Wtedy ta kasa nie trafiałaby w próżnię ;P

@ Kroniki - coś takiego każdy co turę powinien mieć :D

Kroniki - 26 Grudzień 08, 19:13

Może ta kasa pójdzie na PCK, a potem najsłabsze-najbiedniejsze państwo (frakcja) dostawała by tą kasę.

Może i powinien, ale chodziło mi o zdarzenia nieprzyjemne. xD

All Filippo - 26 Grudzień 08, 19:15

Wiesz, nie było by to złe. Taka zapomoga. :P
Warlike - 27 Grudzień 08, 19:15

Co tam koniec tury, kiedy nowa tura będzie :P ... (Tego nie wie sam MG :P )...
daniel22 - 27 Grudzień 08, 19:56

Warlikczku, to że jesteś modkiem i świecisz, nie znaczy że możesz moje wspaniałe i doskonale tematy zaśmiecać! ;pp ;DD joke oczywiście ;p postaram sie na jutro wieczór z nową tura zacząć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group