StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Kosz - Konkurs na mapę

olowek - 22 Kwiecień 10, 07:33

ponceriusz napisał/a:
To ty w jeden dzień robisz mapę na konkurs?! Jeśli tak, to będzie to pewnie kompletny badziew.


Chyba o ten post mu chodziło

Hunter - 23 Kwiecień 10, 11:03

No taak.

Chodzilo o moją mapkę.

olowek - 23 Kwiecień 10, 19:06

Zostało 2 tygodnie i jeden dzień to końca konkursu :D Napiszcie jak wam idą pracę nad mapą.

Narazie tylko kilka osób napisało jak im idą prace

Szeryf99 - 24 Kwiecień 10, 07:14

Więc tak nazwa mapy 100%
Mapa 100%
Fabuła 0%
Trudność 100%
Grywalność 100%
Pomysłowość 100%

Sam nie wiem jak ja to zrobiłem :P .

Threeth - 24 Kwiecień 10, 10:43

Ja mam mam gotowe:
100%mapy, 70% fabuły i 100% scenariusz
Niestety komputer, na którym była mapa, zepsuł się. Ale postaram się ją odzyskać.

jedikarix - 25 Kwiecień 10, 14:09

100% zamku
100% krajobrazu
75% fabuły
100% scenariusza

Na szczęście (przynajmniej dla niektórych :P ) są egzaminy gimnazjalne więc jest sporo czasu na dopracowanie mapki :D

olowek - 26 Kwiecień 10, 18:44

Jeśli będziecie wystawiać mapy pakujcie je w Winrara lub folder zip
Pipowski - 28 Kwiecień 10, 15:13

Mój komputer wykrył trojana w folderze z strongholdem i bez zastanowienia usunąłem folder tak po 10 minutach do mnie dotarło że miałem tam mapę na konkurs więc niestety muszę się wycofać :(
jedikarix - 28 Kwiecień 10, 22:53

Jest jeszcze trochę czasu na zrobienie mapy. Jak się postarasz, to może uda się zrobić nową.
Odyn - 29 Kwiecień 10, 10:07

Pliki nie są usuwane na stałe. Mapę możesz odzyskać, jeśli nie opróżniłeś kosza, lub jeśli opróżniłeś, ale jeszcze nie zapisywałeś żadnych większych ilości plików na partycji, na której masz folder z grą.
Hunter - 2 Maj 10, 18:32

100%mapy
0%fabuły
90%grywalności

olowek - 6 Maj 10, 12:32

WAŻNE


Chcę mieć potwierdzenie uczestnictwa wszystkich uczestników konkursu, który dobiega końca.

co do oceniania prac: w temacie konkursowym (dział Turnieje i konkursy) ocenianie ma wyglądać następująco:
- prace wystawiają uczestnicy
- każdy kto chce oceniać może napisać tylko jeden post, w którym będą oceny do wszystkich prac (każda ocena ma zawierać średnią arytmetyczną np. gdy ocena wygląda tak:

fabuła 5
pomysłowość 4
krajobraz 4.5
poziom trudności 4
grywalność 4

Wtedy średnia wynosi 4.3

Szeryf99 - 6 Maj 10, 12:56

Mogę zrobić do shc bo moja mapa z sh została stracona, gdyż usunął mi się windows.
Tak więc poproszę o odpowiedź.

ponceriusz - 6 Maj 10, 13:26

Szeryf99 napisał/a:
Mogę zrobić do shc bo moja mapa z sh została stracona

Szeryf chyba żartujesz... Konkurs jest do jedynki, a po drugie 2 dni Ci nie wystarczą.

Tak dla formalności to potwierdzam uczestnictwo. Nie wiem czy wstawię ją w sobotę, raczej dzień wcześniej (wiem, to już jutro). Mimo wszystko, proszę o rozszerzenie czasu do 11 maja (wtorek), gdyż... hmm... zdecydowanie moja mapa nie jest skończona.

olowek - 6 Maj 10, 14:03

Szeryf99, konkurs jest do SH, jeśli nie zdążysz zrobić to nie rób do SHC

ponceriusz, zobaczymy co napiszą inni uczestnicy, wtedy pomyślę nad przedłużeniem prac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group