StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - [Alfa4] Pytania dotyczące gry

Nevarka - 19 Grudzień 10, 12:27

Dzięki :D
Tango - 1 Styczeń 11, 21:47

Witam, jestem nowy na tym forum :) .
Mam taki dziwny problem- w zakładce opracowywania wybrałem sobie pewną rzecz do wynalezienia i po ok. 40 min pasek postępu dobiegł do końca (zatrzymał się na "Completed In: 0s") i.... nic. Po prostu pasek się nie rusza, opracowywać dalej nie mogę, i nie mam pojęcia o co biega. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

przemusio - 1 Styczeń 11, 21:53

Witam.
Nie masz żadnego wpływu na to - problem z serwerem najprawdopodobniej :) edit : Ew. możesz wyłączyć i łączyć grę ;)

Tango - 1 Styczeń 11, 22:44

Z 3 godziny tak czekałem i przed chwilą się wreszcie odblokowało :D . Dzięki za szybką pomoc.

EDIT:
Jeszcze jedno pytanko, do czego służą te głosowania w zakładce... parafii (nie jestem pewien jak to nazwać, ale chyba wiadomo o co mi chodzi)?

przemusio - 1 Styczeń 11, 23:28

Głosujesz na takiego jakby 'wójta', który zarządza parafią ;)
13konrad13 - 6 Styczeń 11, 10:19

Witam mam taki problem z armią "max army size 30" Jak to powiększyć?!
Raffaello - 6 Styczeń 11, 11:00

Musisz budować strażnice czy jakoś tak, nie wiem jak to się dokładnie zwie, ale wygląda jak drewniane koszary. Mam owych budynków 5 i jeszcze było trzeba bodajże ulepszać jakąś technologie, no wiecie o co mi chodzi ? O naukę "Military", ale co do tego nie jestem pewien.



Stosuj interpunkcję ! Piszesz całego posta jako jedno zdanie. Rozdzielaj myśli logicznie bo inaczej nikt się w tym nie połapie.
- Bordinio

Eldone - 6 Styczeń 11, 11:38

Musisz zbadać Command z Military.
Raffaello - 6 Styczeń 11, 11:45

A od strażnic nie zależy im buduję więcej to zwiększa mi się limit
Lord Smerf - 6 Styczeń 11, 12:08

Im więcej zbudujesz strażnic w zamku, tym więcej wojsk będziesz mógł ustawić na jego straży. Maksymalny rozmiar armii stacjonującej w wiosce zależy od badania Command, jak napisał Eldone.
Kita - 10 Luty 11, 22:24

A ja też mam pytanie ;) Jak w tej chwili wygląda przeniesienie? Co zostaje przeniesione a co przepada? (chodzi i porzucenie wioski)
przemusio - 11 Luty 11, 10:26

Kita, zostaje pieniądze, honor punkty wiary, badania ranga. Od nowa zaczynasz tylko wioske, tzn. dostajesz nowe surowce, a stare znikają, tak jak budynki.
Kita - 11 Luty 11, 10:46

Czy nic się nie zmieniło. A jak już odpisuję to robił ktoś już jakieś questy? Niby na pierwszym świecie miały działać, wie ktoś jak one wyglądają?
123mamut - 21 Luty 11, 22:10

od czego jest monks??
Kita - 23 Luty 11, 00:28

Od rónych rzeczy, moga oni zdejmować zarazy, dodawać/odejmowac głosy w parafii, zwiększać populrność w parafii i wiele innych powinno być to gdzies opisane, a jak nie to w grze przy drzewku technologicznym będą wyaśnienia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group