StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - [jednostki] Jak używać trebusza?

fredi - 12 Marzec 10, 19:16
Temat postu: [jednostki] Jak używać trebusza?
Cześć :-)

Mam kilka pytań w związku z grą Stronghold Legends. Gra oryginalna kupiona na allegro.

Pierwsze pytanie

Jak używa się trebusza? W Twierdza 2 normalnie się wybierało miejsce i same się rozkładały. Teraz próbowałem na wszystkie sposoby i nic.

Drugie pytanko

Wybrałem sobie dowolną potyczkę z opcją gdzie nie mam praktycznie żadnych pieniędzy i surowców. Zdobyłem honor i chcę awansować, aby pojawiły się następne budynki do wybudowania. Jak się awansuje i czy w ogóle w tej części się awansuje? Kurcze nic nie jest po staremu. Z góry dzięki za odpowiedzi :-)

intel005 - 20 Marzec 10, 10:59

1. Trebuszem podjeżdżasz pod miejsce oblężenia i klikasz "wypakuj" (czy jakoś tak). Ten przycisk masz tam gdzie są inne polecenia np. formacje bitewne i przyciski ruch, atak itp.

2. Awansów tutaj nie ma. Za honor możesz kupić jednostki fantastyczne, Knechta i Rycerza.

DarnokOk - 29 Czerwiec 10, 15:35

Ale to mnie zastanawia czemu nie ma awansów jak w pomocy są napisane, np: ,,Baron" itp.
KeNNy` - 6 Lipiec 10, 14:43

Pewnie czytałeś o Edycji Kolekcjonerskiej. Jest bardziej podrasowana niż zwykłe S:L
clon - 19 Sierpień 10, 14:57

Że co? W każdym Stronghold Legends są stopnie... Jest ich 10, najniższy to chyba głupek, a najwyższy król. Nie wiem jak się awansuje bo zawsze jak gram w multi to przy najwyższym stopniu :P
mroczny38 - 16 Lipiec 11, 15:25

Awansuje się jak w SH2. Za honor

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group