StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - [ankieta] Ulubiony edytor

paladyn - 26 Kwiecień 10, 18:29

Choć moją ulubioną częścią jest TK to wole edytor z jedynki (można robić mapki typu LOTR xD)
gign2 - 1 Maj 10, 21:56

ja lubie edytor SH1 bo najlepiej mi sie w nim pracuje ;)
przemo53 - 2 Maj 10, 10:02

Mój ulubiony edytor jest w SH1. Pamiętam te bitwy : :-D
Xeno - 2 Maj 10, 10:12

Edytor SH1 jest bardziej szczegółowy i ma więcej opcji przez co jest lepszy. Gdyby w Sh1 był tryb walki z komputerami to biłby SHC na głowę.
przemo53 - 2 Maj 10, 15:17

Zgadzam się z Tobą w 100% jeden drobiazg i byłaby prawdziwa jeszcze większa legenda :mrgreen:
Fryzjer - 2 Maj 10, 19:20

No, przemo53, to nie znowu taki drobiazg ;) . Brak trybu Skirmish w SH1 to spory minus. Ale zgadzam się, jakby tę jedną rzecz dodano, to byłby to edytor mych marzeń :) .
przemo53 - 3 Maj 10, 08:47

Ale jeżeli wgramy to http://stronghold.heaveng...php?fileid=4766
a zresztą co ja się będę rozpisywał sprawdźcie sami. Polecam zrobić kopie oryginału.

McGregor - 17 Maj 10, 00:10

Zgadzam się brak Skirmish w Twierdzy I to duuży minus, tak jak brak fabuły w kampanii Krzyżowca.
Na temat: Najlepiej się bawiłem edytorem w Krzyżowcu :mrgreen:

Erek - 25 Maj 10, 11:00

Ja lubię edytować w Twierdzy I , robię takie ataki i w ogóle.
Hunter - 28 Czerwiec 10, 05:59

Cóż, zmieniam zdanie. Niedawno kupiłem sobie Twierdzę Antolgię i edytor w Legendach mi się spodobał. Fakt, iż jest trudniejszy w obsłudze jest powodem większych możliwości, można tam zrobić naprawdę wiele. Co do jednostek to tu się nie walczy, ponieważ ten edytor nie jest dla robienia rozwałki, tylko do robienia map. Co do krajobrazu, ponceriusz kiedyś powiedział że tam trudno zrobić ładny krajobraz, a to już jest sprawa 3D i w nim inaczej się edytuje niż w SH czy SH:C które posiadają 2D.
McGregor - 29 Czerwiec 10, 19:27

Chciałem napisać coś o edytorach w SH2 i SHL:
Uważam, te edytory w tych dwóch grach zostały bardzo "okaleczone" tym, że nie można ustawić kilku jednostek i trochę powalczyć. Tak bawiłem się edytorami SH i SHC. To, można by tak powiedzieć, symulator wojsk, ponieważ mogłem wypróbować jak zachowują się "takie" jednostki w stosunku do "tych".
Ale wielkim plusem w tych edytorach jest wiele nowych opcji - ustawianie dźwięków środowiska, możliwość nałożenia tekstur (chodzi o inne "kolory" niż błoto czy podobne które były w SH) i wiele innych opcji.
Jednak moim ulubionym pozostaje edytor Twierdzy Krzyżowca

Drizzt - 30 Czerwiec 10, 11:13

McGregor jak to nie można? Ustawiasz dwa przeciwne wojska i walczą, jeśli o to ci chodziło.
W SH2, co prawda jest bardzo mało trików edytorskich ( a to przez to szare pole, które ci zaznacza teren ), ale możliwości jest o wiele więcej, niż w starych Strongholadach :p

TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 22:18

w jedynce bo jest palisada i drewniane wieżyczki :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group