StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - [ankieta] Ulubiony edytor

ponceriusz - 2 Marzec 10, 16:03
Temat postu: [ankieta] Ulubiony edytor
Tak jak w temacie. Mój ulubiony edytor to edytor Twierdzy Krzyżowiec. Różne rodzaje trawy pomagają urozmaicić mapy, bo tak to tylko by była kompletna pustka. Edytor jedynki też jest fajny, lecz tutaj wadą jest mało rodzajów podłoża.

Edytor Twierdzy 2 jest według mnie kiepski. Trudno tam cokolwiek zrobić. Największą wadą jest to, że nic się nie rusza.

W Twierdzę Legendy nie grałem, więc nie wiem jaki jest tam edytor (Jeśli nie ma to proszę moderatora o usunięcie tej opcji ankiety).

cesarz matthew - 2 Marzec 10, 18:47

Tworzę mapy edytorem twierdzy krzyżowiec, bo tylko tą część mam.XD
Marshall - 2 Marzec 10, 19:09

Twierdza krzyżowiec a najfajniejszy edytor jak dla mnie.Jest trochę zwierząt i innych obiektów naturalnych.Fakt w 1 też jest ale jak dla mnie jest SH:C.
Alexander I - 2 Marzec 10, 19:41

Twierdza Krzyżowiec ma ciekawe opcje.
Threeth - 2 Marzec 10, 22:16

Do sh1 jest 2x więcej przydatnych trików(śnieg itp.), do shc też jest sporo ale i tak wolę sh1.
Fryzjer - 3 Marzec 10, 16:13

Najwięcej mapek robię na SH:C, zżyłem się już z tym edytorem. Myślę jednak, że SH1 nie jest gorszy, bo ma kilka fajnych opcji i (jak powiedział Threeth) masę ciekawych sztuczek można na nim zrobić ;]. Te dwa programy do tworzenia misji uważam za najlepsze ;) .
Kokoju - 3 Marzec 10, 17:38

SH ze względu na możliwość zrobienia wielu ciekawych tricków (np. jak to napisał Treeth, śnieg), może atakować kilka kolorów wojsk (a nie jak w SHC pomarańczowy i żółty) bez użycia Hexa, można zrobić ładniejszy krajobraz, jest coś takiego jak "wiadomości", i daje więcej możliwości zrobienia map - w SHC to zwykle wyprawy krzyżowe się robi, a w SH różne historie różnych krajów Europy.
Alexander I - 3 Marzec 10, 17:56

Kokoju To czemu nie znalazłem twojej mapy do SH???

Wole Cruska, bo do jedynki mi mapy nie wychodzą.

olowek - 3 Marzec 10, 18:03

Zdecydowanie edytor SH, za edytorem SHC nie przepadam, w SH jest większa możliwość stworzenia własnej, zmyślonej kampani, niż w SHC
Marori - 9 Marzec 10, 16:55

Krzyżowiec .
Lord Smerf - 3 Kwiecień 10, 17:44

Cóż, niewątpliwie większe możliwości daje edytor SH1, jednak wolę edytor SHC. W następnych dwóch częściach gry edytory map były kompletnymi porażkami.
Hunter - 4 Kwiecień 10, 13:06

Lubię Krzyżowca, ale zagłosowałem na 1. Jest w niej więcej możliwości.
Przemas lr - 4 Kwiecień 10, 15:12

Zdecydowanie ten w jedynce. Pamiętam jak się bawiłem i robiłem mini kampanię dla zwały ;p
Kubala - 23 Kwiecień 10, 05:54

Ja najbardziej lubię edytor od Twierdzy 1 i od Cruska. Edytor do Twierdzy 2 jest badziewny.
Drizzt - 26 Kwiecień 10, 16:32

Twierdza 2. Choć edytor martwy bo nic w nim się nie rusza, to kombinacje zamku jakie może stworzyć w tym 3D naprawdę fajnie wyglądają :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group