StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Ulubiony gatunek muzyki

All Filippo - 24 Grudzień 08, 06:41
Temat postu: Ulubiony gatunek muzyki
Jakiego rodzaju muzyki najchętniej słuchacie? Nie robię ankiety bo ktoś może słuchać np. metalu, ale tylko death metalu, albo słucha tylko psycho rapu i żadnego innego. ;P Zatem wypisujcie swoje ulubione gatunki muzyki.

Osobiście słucham Psycho Rapu, Metalu (wszystkich gatunków), oraz Reggae (Rasta Man xd)

Krzychu - 24 Grudzień 08, 09:04

Ja słucham Pop, Techno i trochę Hip-hopu (to ostatnie bardzo rzadko).
Malcolm - 24 Grudzień 08, 09:17

Metal, Rock.
Magnatel - 24 Grudzień 08, 09:18

Ja tam słucham wszystkiego co mi się podoba xD najczęściej jest to Rock lub techno
Kalimach - 24 Grudzień 08, 09:31

Głównie słucham metalu lub rocka, są to moje ulubione rodzaje muzyki.
Do moich ulubionych zespołów należą (trochę tego jest :) )
AC/DC, Black Sabbath, Iron Maiden, Judas Priest, Pink Floyd, Dire Straits, Deep Purple, TSA.
Prócz tego od czasu do czasu słucham jeszcze
Simply Red, Modern Talking, Michael Jackson, Mike Oldfield, Chris Rea i jeszcze tam parę innych zespołów/wykonawców.
W sumie to by było na tyle :P

D-star - 24 Grudzień 08, 09:49

Trance (szczególnie Tiesto) ;) Hardstyle ;) Punk ;) HH (tylko polski, wyjątkiem jest 2pac) ;)
HolyKing - 24 Grudzień 08, 09:57

s.plan, lp, n.furtado, a.johnson itp
MK - 24 Grudzień 08, 10:20

Heavy Metal, Rock(all odmiany), Punk-Rock, Trance, House, Polski RAP, czasami pop i techno.
Matrix - 24 Grudzień 08, 10:20

Ja słucham właściwie tylko rapu oraz jego odmiany crunk'u, polski jak i zagraniczny, z tym że chodzi mi o konkrety a nie komercyjne hip hopolo ;D
Kroniki - 24 Grudzień 08, 11:31

Moje ulubione gatunki (teraz), to pop, rock, trance. Zaś, chyba w każdym gatunku znajdzie się jakaś piosenka, która mi się podoba. Oczywiście słucha się też disco, czy jakiś innych "gatunków", ale to okazyjnie.
Marori - 24 Grudzień 08, 14:30

Dance, House, HH, Reggae jednym słowem Wszystko po trochuuuuu :mrgreen: .
Odyn - 24 Grudzień 08, 14:31

Myślałem, że jestem jedną z niewielu osób słuchających utworów większości gatunków...
Mieszam wszystkiego po trochu - rock, house, trance, pop. Z tym, że ostatnio rock najczęściej. Okazyjnie nawet metal albo disco polo :)
Z tych bardziej znanych nie trawię tylko rapu.
Jeśli chodzi o ulubionych artystów, to jest ich trochę: dj Tiesto, Armand van Helden, Roger Sanchez, Bob Sinclar, Mauro Picotto, Markus Schulz, Paul van Dyk, Armin van Buuren, Marcel Woods, Timo Maas, Jan Wayne, Red Hot Chilli Peppers, The Offspring, Apocalyptica, Coldplay, Less Than Jake, Fallout Boy, Nickleback...

Ardeth - 24 Grudzień 08, 19:01

Ja słucham tego co mis ie spodoba :D W sumie nie mam swojego ulubionego gatunku czy cuś, raczej zespół.

Czyli głównie słucham: Dżem, Creed, Lifehouse, Blind Guardian, Nightwish, Czesław Niemen, Elektryczne Gitary, Lady Pank i wiele innych, jednak tych wymienionych słucham kilku/kilkunastu utworów. Reszta to zazwyczaj jeden, dwa może trzy utwory.

Matrix - 25 Grudzień 08, 18:38

Czytając ten temat chcę wyklarować jedną rzecz, hip hop to jest kultura, nie rodzaj muzyki, rodzajem muzyki jest rap ;)
PitaKura - 25 Grudzień 08, 19:00

Ja zaś słucham głownie rocku oraz jego wszystkie odmiany , także pop choć gorzej trawię niektórych artystów ... :D

PS: Nie będe wymieniać artystów, lista byłaby za długa . ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group