StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Noworoczny - Turniej Noworoczny

speeder11 - 23 Grudzień 08, 12:18
Temat postu: Turniej Noworoczny
Zapraszam do noworocznego turnieju 2vs2... Proszę admina (oczywi¶cie je¶li się zgodzi) o nowy dział :P

Teraz pytanie... czy chcecie wyrównania szans? Tzn. będzie do¶wiadczony gracz grał ze słabszym :P Młodzi się podszkol± :D

Kamil - 23 Grudzień 08, 12:41

Ja bym z chęcia zagrał w turnieju :) Tylko mi sie wydaje ze 2vs2 nie ma sensu. Przeciez niektórzy maj± lagi jak graj± 1vs 1 a co dopiero "dwóch na dwóch" :-?
DonKamillo - 23 Grudzień 08, 12:47

Jakby co to TP będzie miało może nawet 3 pary do gry...
Krzychu - 23 Grudzień 08, 13:45

Ja mogę grać, ale tylko jak będ± "wyrównane szanse", bo ja jestem słaby (ale jakie¶ tam do¶wiadczenie mam...) i poza tym do końca roku net już będzie działać bez zastrzeżeń. (Przynajmniej powinien...)
DeltiX - 23 Grudzień 08, 13:48

Tylko czekać na walentynkowy i wielkanocny turniej xP. Jak co¶ to speeder11 daj znać na pw a ja ci pomogę w szukaniu graczy.
Lutel - 23 Grudzień 08, 13:51

2 vs 2 w Polsce jak połowa ma słabego neta i gra przez Hamachi ? Hmmm... może być ciekawie ^^. Mógłbym zagrać, ale tylko z kim¶ z ¦Z ;) .
Magnatel - 23 Grudzień 08, 13:53

O Deltix ja chce robić walentynkowy. xD
Główna nagroda: Walentynka od Magnatela :P

speeder11 - 23 Grudzień 08, 14:41

Będę robił próby... ale mam sposób na obniżenie leciutko pinga :P Chcecie? Zapraszam do działu Stronghold Crusader Multiplayer. Temat "Jak zmniejszyć ping na Windows Vista i XP".

Oczywi¶cie je¶li złoży się tak, że wszyscy gracze będ± mieć możliwo¶ć grania na GameSpy lub przez IP, to najlepiej niech tak będzie :D

Volv - 23 Grudzień 08, 14:51

Lutel napisał/a:
... Mógłbym zagrać, ale tylko z kim¶ z ¦Z ;) .




He xD ? Cóż takie przekonanie do ¦Z :P ?

A co do turnieju ... Cóż ... Jakby co¶ z tego było to może się zgłosze teraz narazie się wstrzymuje ;) ...

Compaqer - 23 Grudzień 08, 18:33

Ja moGe zagrać ^^ chetnie sie podszkole
RAH - 23 Grudzień 08, 20:24

AoD może zagrać klanowo, tzn. Ja i Liki :D
Rocky - 23 Grudzień 08, 21:50

Jo i lider tyz gromy
HolyKing - 24 Grudzień 08, 07:41

Zgłaszam pary z TP

~>TPL<~G.HolyKing & ~>TPL<~G.DonKamillo

reszte zgłosze jak się dobior±

Lutel - 24 Grudzień 08, 07:46

Nie lepiej żeby¶cie zagrali w drużynach z kim¶ słabszym z waszego klanu ? Dużo się mog± nauczyć, a chyba o to chodzi ? Chyba, że chcecie się jarać, że wygrali¶cie turniej w Polsce, lol...
Rocky - 24 Grudzień 08, 08:17

mocne, ale turniej to turniej, niech nowi sie ucza takze przez porazki;D 4fun

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group