StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Po co nowe forum?

Martin7 - 29 Grudzień 09, 09:52
Temat postu: Po co nowe forum?
Dlaczego Odyn założył nowe forum zamiast ulepszyć tamte?
Mi się nawet podobało tamte forum :) . Ja chciałem się po prostu dowiedzieć



PS. Nie wiem czy to dobry temat.

Lord Smerf - 29 Grudzień 09, 10:31

Troszkę... Późno zauważyłeś. ;] Może dlatego, że tamto było troszkę przestarzałe... fora.pl w końcu. :D Poza tym masa multikont itd. Tutaj jest mniej użytkowników, ale są w miarę aktywni(no nie ci, co wchodzą raz w karierze na forum :/ ). Lepszy wygląd i w ogóle. :D
Marori - 29 Grudzień 09, 15:41

Nie było tak wiele opcji administracyjnych na tamtym forum jak na obecnym.
Martin7 - 30 Grudzień 09, 08:13

Dzięki. Temat można zamknąć!
Odyn - 30 Grudzień 09, 19:11

Poprzedniego forum nie mogliśmy ulepszać i nie mieliśmy żadnej kontroli nad bazą danych oraz plikami. To główny powód zmiany.
Fryzjer - 31 Grudzień 09, 13:07

Mam pytanie: czy to forum jest obecnie na prywatnym lub płatnym serwerze? Czy może nadal na jakimś darmowym? Pytam, bo jeśli jest na prywatnym, to praktycznie można przerobić wszystko, prawda? :)
Odyn - 31 Grudzień 09, 16:31

Forum stoi na darmowym serwerze, ale na bardzo dobrych warunkach. Naszym hostem jest serwis gry-online.pl, co oznacza całkowity brak awarii i problemów z połączeniem, dostęp do plików przez ftp, praktycznie nieograniczone miejsce na nie oraz na bazę mySQL (oczywiście w granicach rozsądku). Co za tym idzie, przerobić można wszystko. To forum było instalowane i modyfikowane od zera.
Fryzjer - 2 Styczeń 10, 12:35

A więc, jak widzę, nowe forum to była bardzo zyskowna inwestycja :) . Dziękuję za odpowiedź, widzę, że na tym forum pod względem technicznym jest olbrzymie pole do popisu dla Administracji :) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group