StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Tawerna - Karczma 'Pod Słodkim Bimbrem'

Przemas lr - 13 Listopad 09, 15:35

Niestety nie mam, mój król ma wszystko w magazynie. Jeżeli chcesz go spróbować - to zapraszam do Pragi
Maciek - 13 Listopad 09, 15:37

Mówiłem o kupcu paryskim!
A jeśli chodzi o twoją sakwę kupiec Węgierski w nocy chciał ciebie okraść!
Ciebie Czechu!

Czes - 13 Listopad 09, 15:37

- Majątek ten mój ród od dawna posiada jako iż zasługi swoje koronie oddaliśmy. Mi pozostało majątek utrzymywać i szukać kolejnych zysków mając już gotowe środki.
Maciek - 13 Listopad 09, 15:40

Umiesz pędzić bimber? Możesz na tym u nas zarobić!
Mam wystarczająco florenów by cię opłacić! Co powiesz na początku na 400 florenów?

Volv - 13 Listopad 09, 15:50

Szkocki kupiec zwrócił się do Mediolańczyka - A więc pochwal się z jakiegożto rodu pochodzisz ,może obiło mi się coś o uszy o was
Przemas lr - 13 Listopad 09, 16:01

Właśnie Buffonie... Pokaż, czym szczycisz!
Maciek - 13 Listopad 09, 16:09

Ja jestem anglikiem. Niestety zostałem wygnany z własnego kraju i przyjęli mnie Irlandczycy. A Mediolańczyk? Chmm... Z rycerzy widać że jest Miediolańczykiem ale nie wiem z jakiego jest rodu...
Volv - 13 Listopad 09, 16:09

Rozumiem Twoją niechęć do Włocha ,ale to już jest lekka przesada ,jeżeli niechcesz z nim ,a zarazem z nami spokojnie porozmawiać - odejdź . W przeciwnym wypadku źle się to dla Ciebie skończy ...
Maciek - 13 Listopad 09, 16:10

Wypijmy niemieckie piwo.
To było do Czecha?

Przemas lr - 13 Listopad 09, 16:19

Właśnie?
Maciek - 13 Listopad 09, 16:22

Chyba tak.XD Bo do mnie raczej mnie ale miecz mam niezły alee... jaaa nie chciałem wal..wal..walczyć z Wło..Wło...Włochem tylko ty Czechu. - Zaczął mówić pijany Irlandzki kupiec.
Czes - 13 Listopad 09, 16:31

- Rossi, założycielem rodu był Cristoforo Rossi, być może ktoś o nim słyszał. - Odparł Włoch popijając wino.
Maciek - 13 Listopad 09, 16:34

Nagle Irlandczyk wstał wyjął miecz przebił palca i rzucił w stronę Włocha. Ten w ostatniej chwili zrobił unik.
Volv - 13 Listopad 09, 16:42

Ahhh tak , zacny ród Rossi ,obiło mi się o uszy o Was co nieco . A tak z ciekawości czym teraz panie masz zamiar handlować ?
Maciek - 13 Listopad 09, 16:45

Rossi to mój naj...naj...największy wróg!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group