StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

The World Conquest V - ZAPISY!

Volv - 10 Listopad 09, 20:16

Robicie sobie tłok na własne życzenie ;P ...
daniel22 - 10 Listopad 09, 20:16

Mateusz nie bój sie. Cruxik da rade sobie z Węgrami. Z Polska mu jakos szło więc z nimi tez sobie jakoś poradzi ;].
Volv - 10 Listopad 09, 20:19

"Z Polska mu jakos szło" - to miał być jakiś luźny żarcik :P ? (nie no żarcik taki mały xD ) ... Ciesze się że jednak jest jakieś zainteresowanie kolejnym TWC ^^ ... Szkoda że brakuje jeszcze paru starych wyjadaczy ;P ...
Bordinio - 10 Listopad 09, 20:21

Warlike'a można by sprowadzić, ale czy jest miejsce :)
Volv - 10 Listopad 09, 20:22

I ardetha :P ... Nie moge sobie przypomnieć kilku innych ( król maciuś I - pamiętacie xD !? )

EDIT: Jeżeli nie będzie miejsca to przyspamuje się gma o dostępność nacji albo zrobi się nową xD ...

daniel22 - 10 Listopad 09, 20:22

Zarezerwowałem Wenecje dla starego wyjadacza jak coś jakiegoś, wiec napiszcie ktoś do niego ;p.
Bordinio - 11 Listopad 09, 09:12

Cesarstwo Niemieckie jest sterowane przez MG tak ?
Graff - 11 Listopad 09, 09:17

Nie :p
Bordinio - 11 Listopad 09, 09:37

Nie widziałem, aby było dostępne w grywalnych, dlatego się pytam :)
MaxMacior - 11 Listopad 09, 10:50

To ja wziołem pierwszy Cesarstwo Bizantyjskie a nie noob Panzer.
Panzer - 11 Listopad 09, 13:13

MaxMacior napisał/a:
To ja wziołem pierwszy Cesarstwo Bizantyjskie a nie noob Panzer.

Po pierwsze wziąłem.
Po drugie, naucz się czytać...

daniel22 napisał/a:
Bizancjum i Irlandie mozemy odebrać i zamienić na inny kraj maciekolosowi smerfowi w formie, dla zasłuzonych graczy ;]. Cruxik, Panzer, Bizancjum? Irlandie?

Widzisz, są równi i równiejsi, a ja należę do tej 2 grupy, jako że grałem w prawie wszystkie gry organizowane przez Daniela, więc w porównaniu z moim doświadczeniem to określenie noob możesz jedynie przypisać sobie.

Ogólnie miło mi jest powitać starych wyjadaczy - Volf, Crux, Odyn, Bordi, Kacper, no i oczywiście Czes itd. jak i nowych :P ...

Czes - 11 Listopad 09, 13:57

Panzer napisał/a:
MaxMacior napisał/a:
To ja wziołem pierwszy Cesarstwo Bizantyjskie a nie noob Panzer.

Po pierwsze wziąłem.
Po drugie, naucz się czytać...

daniel22 napisał/a:
Bizancjum i Irlandie mozemy odebrać i zamienić na inny kraj maciekolosowi smerfowi w formie, dla zasłuzonych graczy ;]. Cruxik, Panzer, Bizancjum? Irlandie?

Widzisz, są równi i równiejsi, a ja należę do tej 2 grupy, jako że grałem w prawie wszystkie gry organizowane przez Daniela, więc w porównaniu z moim doświadczeniem to określenie noob możesz jedynie przypisać sobie.

Ogólnie miło mi jest powitać starych wyjadaczy - Volf, Crux, Odyn, Bordi, Kacper itd. jak i nowych :P ...


Jak zwykle pominięty ;(

Lutel - 11 Listopad 09, 13:59

Czes, zawsze możesz w akcie zemsty wypowiedzieć wojnę Bizancjum ;P.
Czes - 11 Listopad 09, 14:03

Ty się nie śmiej! :P Miało się te osiągnięcia w TWC :P
MaxMacior - 11 Listopad 09, 14:12

Królestwo Danii ja biorę a jak ktoś mi to odpierze to coś dostanie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group