StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

The World Conquest V - THE WORLD CONQUEST V!

daniel22 - 10 Listopad 09, 15:08
Temat postu: THE WORLD CONQUEST V!
Kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje. Ja mam dziś po raz piąty Wam okazje zaoferować dreszczyk emocji, rozrywki, oderwania się od świata rzeczywistego i dania szansy, na stanie się średniowiecznym władcą.

The World Conquest V to piąta edycja już gry P&B (rozgrywanej poprzez forum) internetowej kampanii-online, podobnej do gier typu Total War studia CA.

Dzięki niej staniemy na czele, własnej wybranej średniowiecznej armii, pokierujemy gospodarką naszego państwa a także zawrzemy odpowiednie umowy dyplomatyczne. Celem gry jest dominacja w Europie. Całkowita dominacja. Nieważne jakim sposobem to osiągniemy i nieważne jakim krajem.

Dlaczego po raz kolejny gramy? Teraz z doskonałymi funkcjami Microsoft Excel, zarządzanie zabawą jest banalnie proste i zajmuje mało czasu!

Powodzenia!

[ Dodano: 10 Listopad 09, 16:16 ]
Zostało jeszcze 10 nacji do objęcia! Zapraszam! Dziś późnym wieczorem z pewnością, ukaże sie FAQ, czyli pytania, odpowiedzi na niejasności niektóre, a także podpowiedzi do kierowania Waszymi państwami. :)

Bordinio - 10 Listopad 09, 15:22

Łał ! Ciekawe ile pociągnie tym razem, odliczamy 1....2.... xD Skoro nam oferujesz zabawę to czemu by nie spróbować po raz kolejny :)
daniel22 - 10 Listopad 09, 20:22

PANOWIE!

Kto pragnie, może sie do mnie na Gadu zgłosić po info. Ale pamiętać żeby być dostępnym i móc przyjmować pliki graficzne przez GG, bo w takiej formie są INFA o Waszych państwach. Jutro rusza pierwsza tura, wiec dopiero od jutra przyjmuje Wasze RUCHY.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group