StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - Dodatek

Lord Smerf - 30 Październik 09, 21:04
Temat postu: Dodatek
http://www.fireflyworlds....id=370&Itemid=1

Jeszcze nie do końca zrozumiałem, o co w tym chodzi, jednak to chyba dodaje:
-13 nowych map
-2 mapy Król Wzgórza i 2 "Capture the flag"
-6 jakichś innych map :D
-3 misje od graczy
-kampania "Arthur's Challenge"!!!

Dostępne do pobrania tylko dla zarejestrowanych, warto by było wrzucić na stronę, jeśli istnieje taka możliwość. ;-)

No i komentarze!

jamesiorek - 31 Październik 09, 15:29

Super że jest dodatek tzn nowe mapy kampanie ale chciałbym mieć Stronghold Legends na razie mam demo tylko mi się trochę haczy :/ . (Szkoda że nie ma jakiś nowych mam do Stronghold i Stronghold Crusader :D :).
Ale fajnie pewnie bym sobie zagrał w te nowe ale na razie nie mam tyle forsy na kompa nowego co do Twierdzy Legendy to może bym kupił i co z tego jak by się haczyło. Co za przyjemność z grania jak się haczy ?

Pozdrawiam:)

p.s Warto kupić Legendy czy Twierdze 2 lub może Kingdoms ?

Kokoju - 31 Październik 09, 15:58

Cytat:
p.s Warto kupić Legendy czy Twierdze 2 lub może Kingdoms ?


Zależy czy wolisz gry proste czy skomplikowane, ale w sumie... czemu nie? Radziłbym kupić SH2, przyzwyczaić się do niego, a potem kupić SHL. A Kingdomsy to pewnie wyjdę za jakieś 8 miesięcy.

Co do dodatku - jest to jak nowe mieszkanie. Pierwsze co to będzie ciekawie, sobie pogramy, ale po kilku tygodniach zleje się to z poprzednim nabytkiem, i przestaniemy zauważać różnicę.

jamesiorek - 31 Październik 09, 16:27

Tak bym zrobił najpierw kupił dwójkę. Potem legends ale na razie poczekam z tym. Trzeba jeszcze trochę uzbierać kasy na sprzęt :P . (mam 800mhz 512mb ramu geforce 2 mx 100/100 64mb) Mam stery 93.81 czy coś takiego i się nie haczy no może trochę ale tego się prawie nie czuje gram na max detalach :O
dysk 80 gb
net 1 mb/s
Windows Xp Pro
Amd Duron

(co lepiej zrobić kupić cały komp czy w partach np. grafa, procek, pamięć ?)
sorry ale ważne :P


p.s dzięki za super poradę :)

Maciek - 3 Listopad 09, 11:57

Ściągam :) . Jestem ( A przynajmniej mój brat jest. ) oficjalnie zarejestrowany.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group