StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [porównanie] Który przeciwnik w grze jest najmocniejszy?

Schadow - 30 Lipiec 10, 07:17

McGregor co do twojej listy. P.S Nie jestem pewny czy wilk ma najlepszą obronę. Dajmy takiego Kalifa on ma smołę... Ale nie o niego mi chodzi.

1 i 2 Wilk i Saladyn (ja bym się tu wahał)
3 Wieprz (obrona spoko ale mogła być lepsza ja bym go tu nie posadził)
4 (Rysiek jak ja lubię być z nim w sojuszu ;) )
5 Fryderyk... chyba nawet na 5 miejsce bym go nie posadził (Tak wolno robi wojska... Ale obrona dobra... )

Bzyk - 30 Lipiec 10, 07:59

A co z Nizarem? Jest asasynem, takich jednostek też używa. Zrobiłem sobie teścik - Wilk kontra Nizar. Nizar szybko zgromadził armię asasynów i ruszył z nią na Wilka. Ten ostatni jednak ledwo go odparł.
Spartakus - 30 Lipiec 10, 08:23

Wg mnie:
1. Wilk
2. Saladyn
3. Wezyr
4. Rysiek

Piotrek - 4 Sierpień 10, 11:08

Opiszę może 2 botów :) ))...

Wezyr

Wezyr też nie jest taki zły, jak to się niektórym użytkownikom wydaje....
Gdy podpali nam zamek, mamy kłopoty z populacją, wszystko się pali , tak jakby to było od nowa :( .Nie raz miałem problemy z wezyrem, oczywisćie go pokonałem potem, ale jak mnie pali to nie jest z moim zamkiem za dobrze.

Wilk


Wilk, najmocniejszy bot, jego obrona jest skuteczna, jak i atak, w obronie dosyć dużą rolę grają smolne rowy , gdy jestesmy z byt blisko zamku wilka, podpala konnych łuczników ( jeżeli ktos ma taką taktykę, ja opisuję swoją :) )) ) kiedys przez te jego smolne rowy, straciłem około 150 łuczników konnych. Atak nawet przyzwoity, o ile nie najlepszy z wszystkich botów, pikinierzy miecznicy, bardzo wytrzymałe jednostki, wilk jest może i trudny do pokonania, ale na szczęscie nie jest tak wkurzający jak kalif czy wezyr.


Pozdrawiam.

Lord Troy I - 14 Sierpień 10, 13:51

Według mnie Wilk jest najmocniejszym przeciwnikiem ponieważ buduję bardzo duże fortece i używa arabów oraz krzyżowców.
intel005 - 14 Sierpień 10, 15:44

Lord Troy I napisał/a:
Według mnie Wilk jest najmocniejszym przeciwnikiem ponieważ buduję bardzo duże fortece i używa arabów oraz krzyżowców.


To, że Wilk buduje duże zamki świadczy na jego niekorzyść, ponieważ łatwo mu je podpalić.
Drugi argument też nie jest do końca przemyślany. Wąż też używa arabów i krzyżowców. To, że ma dobrą obronę nie jest ważne? Albo to, że ma równie dobrą gospodarkę? Rozumiem, że dla każdego ważne są inne argumenty, ale bez przesady.

Schadow - 15 Sierpień 10, 09:34

Hmm zastanawiam się nad Ryśkiem, ale nie czy on jest TOP 1 czy 2 ale może 3... Bo czasami jego fatalna obrona nie ma dużego znaczenia bo to on pierwszy atakuje i po żądnymi jednostkami piki i miecze i sporo sprzętu oblężniczego... Zrobiłem teścik Rysiek na wieprza, wieprz padł i na Fryderyka ten szybko padł :) . Zrobię jeszcze na Saladyna Wezyra i Wilka tych " najlepszych".
Lord Jaqb - 17 Wrzesień 10, 17:20

Oczywiście, że szczur wraz z sułtanem wymiatają.... Nie, żartuję. A teraz na serio: Każdy jest dobry pod jakimś względem. Np. Wilk ma dobrą obronę, Saladyn gospodarkę, a Rysiu i Fredzio atak. Choć jeżeli mam wybrać najmocniejszego... Największy problem sprawia mi Salah ad-Din i Wilk. I trochę Emir (atakuje duuużą ilością zbrojnych).
Piotrek - 22 Wrzesień 10, 20:04

fredzio dobry atak? O.O pierwsze słysze. jak ten włochacz sie 20 min rozbowuje. rysiek lub wilczek nie pozostawili by ani kusznika z jego zamku xd
Lord Jaqb - 23 Wrzesień 10, 15:14

Ale jak się rozbuduje atakuje dużą ilością europejskich mieczników.
Schadow - 26 Wrzesień 10, 20:40

Co z tego? Jak rzadko kiedy zdąży się rozbudować.
Lord Jaqb - 27 Wrzesień 10, 13:57

Ale "jak" się rozbuduje to atakuje dużą ilością wojowników, choć mi nie robi nic specjalnego (kusznicy na murach).
Schadow - 21 Październik 10, 18:13

Ale "Jak" się np. Emir też rozbuduje to również wysyła pełno wojowników tyle, że arabskich. No i jemu to nie zajmuje tyle czasu ;)
Manukun - 21 Październik 10, 21:59

Schadow napisał/a:
Ale "Jak" się np. Emir też rozbuduje to również wysyła pełno wojowników tyle, że arabskich. No i jemu to nie zajmuje tyle czasu ;)


Każdy bot "jak" się rozbuduje to uderza z duża siłą.
Co do tematu - zależy od miejsca, gdzie ów bot się znajduje. Ja obstawiałbym opata, gdyby szybciej tworzył łuczników i miał ich trochę na początek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group