StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Kosz - Konkurs na mapę #2

Kokoju - 29 Maj 10, 19:50

Potwierdzam uczestnictwo. Robię Babilon w SHC
Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Babilon

Hunter - 30 Maj 10, 09:07

Więc chyba prace czas zacząć ;)
olowek - 30 Maj 10, 10:23

Musimy poczekać na Bordinio, założy temat, napisze w nim co i jak i możemy zaczynać :)

Małe pytanko: czy nagroda będzie taka sama jak w poprzednim??

Bordinio - 30 Maj 10, 13:52

Myślę, że Odyn nie będzie miał nic przeciwko temu. Nagrodę jeszcze z nim uzgodnię :)
olowek - 30 Maj 10, 16:05

Mam jeszcze pytanie dotyczące fabuły do mojego zamku. Planuję aby czas fabuły był w 1633r, kiedy to Haut Koenigsbourg oblężyli Szwedzi, zastanawiam się czy taka data może być, gdyż nie było to już średniowiecze, czy obniży to ocenę??
Bordinio - 30 Maj 10, 16:35

Cóż, Kokoju robi Babilon, więc z datą nie będzie problemu. Konkurs ma głównie za zadanie sprawdzać odzwierciedlenie realnego zamku w grze :) [ Nie zapomnijcie o krajobrazie i innych rzeczach ]
olowek - 30 Maj 10, 16:45

Ok. Rozumiem, że w ocenie pod nazwą wykonanie będzie oceniane odwzorowanie zamku??
Bordinio - 30 Maj 10, 16:47

Oczywiście, że tak :) Dołożyłem w temacie odpowiednie poprawki.
Threeth - 30 Maj 10, 16:58

Ja jednak nie będę oceniał.
olowek - 30 Maj 10, 17:15

To zostaje Bordinio i Odyn, chyba że ktoś jeszcze chce
Bordinio - 30 Maj 10, 17:29

Treeth, wiem, że jest dużo uczestników, ale nie wykruszaj się :< Potrzeba opinii dobrego mapmakera. Odyn może nie wyrobić.
Threeth - 30 Maj 10, 17:36

Dobra, jeszcze pomyśle nad tym, zobaczymy co będzie za 4 tyg. Pewnie będzie tak jak ostatnio. Wątpię w to, że wszyscy wystawią mapy.
olowek - 30 Maj 10, 17:52

Jeśli ktoś wie, że nie wystawi mapy na koniec konkursu to niech wycofa się teraz, a nie dzień przed wystawieniem prac
przemusio - 30 Maj 10, 18:01

Drogi Bordinio !
Czemu nie ma mnie na liście uczestników, pomimo faktu potwierdzenia przeze mnie odwzorowywanego zamku ? Dziękuję za uwagę ;)

olowek - 30 Maj 10, 18:08

Była mała pomyłka zamiast ciebie wpisany jest pipowski, ale kiedy zjawi się Bordinio od razu to zmieni :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group