StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [porównanie] Który przeciwnik w grze jest najmocniejszy?

Fryzjer - 26 Styczeń 10, 17:01

Wg mnie najlepszym przeciwnikiem w grze jest Wilk. Jego świetne miasto, dobra strategia i ekonomia mówią same za siebie.
Następnym botem, którego lepiej mieć za przyjaciela niż wroga (choć wtedy nie ma takiej zabawy :D ), jest Saladyn. Słabszy od Diuka Volpe ze względu na ciasne miasto, które bardzo łatwo podpalić.
Kalif jest na samym początku niebezpieczny, ale potem już nie ma z nim żadnych problemów. Jedynie przy ataku należy uważać na ,,ogniowe niespodzianki" :p .

tusilos - 26 Styczeń 10, 17:44

Wilk przewyższa ekonomicznie wszystkich lordów, a i wojsko jego nie próżnuje dzięki czemu nawet wybitni sułtani jak choćby Saladyn nie potrafią mu dorównać.
davis140 - 26 Styczeń 10, 18:11

Fryzjer napisał/a:
Słabszy od Diuka Volpe ze względu na ciasne miasto, które bardzo łatwo podpalić.


Jak się można postarać i Wilkowi można namieszać w gospodarce :-D Ale też uważam, że Wilk jest najsilniejszym przeciwnikiem komputerowym.

marczewek - 4 Luty 10, 15:17

To też zależy od misji,
ale wilk czasem robi zamek,
który jest trudno zaatakować.

Saladyn byłby mocny, ale łatwo go puścić z dymem

Kalif na te swoje smolne rowy

Cezarek1998 - 17 Czerwiec 10, 16:52

Cóż... Wilk jest najtrudniejszy , ale jak się rozbuduję , więc najlepiej z nim grać na mapce gdzie jest dużo miejsca , to wtedy się porządnie rozbuduje :D Saladyn ? Ten Bot ? Chyba se żartujecie . Już Kalif jest lepszy . A , Rysiu ?? No zależy , jak zrobiłem z nim sojusz i postawiłem jego zamek koło Wilka i Szeryfa (Mapka : Z wyspy na wyspę ) To była porażka :/
Moje zdanie : Nie ma takiego najlepszego botka ,po prostu jedni są lepsi , drudzy gorsi .

przemusio - 17 Czerwiec 10, 17:34

Mi największych problemów przysparza Wilczek. Czasami jest ciężko, jednak kiedy się odpowiednio zbudujemy to pokonanie wilka nie jest problemem. (np. ,,Spotkanie z historią'' - banalna misja)
Cezarek1998 - 18 Czerwiec 10, 09:30

Mogli by Lorda Wełnowora zrobić :D
Drizzt - 21 Czerwiec 10, 18:57

Wilk najtrudniejszy, ale jakby bardziej u Fryderyka nastawili się Miltarnie, to mógłby naprawde fajnym przeciwnikiem
Forik - 24 Czerwiec 10, 11:42

Według mnie Saladyn. Ma rewelacyjną gospodarkę plus fakt, iż naprawdę potrafi przeprowadzić porządny atak. Po nim zaraz Wilk.
DarnokOk - 24 Czerwiec 10, 12:22

Hmmm. chyba jednymi z trudniejszych są wilk, szeryf i kalif a jak się rozbuduje to najlepszy wilk lubię być w sojuszu z Wezyrem ale i tak nie lubie sojuszów wolę rozwalać 7 przeciwników 8-) :-)
Nidor - 10 Lipiec 10, 11:56

Saladyn,bo buduje kwadratowy zamek i wieżyczki na których są balisty,a wilka też trudno pokonać,ale Saladyna trudniej i trzeba użyć trochę strategi.
Schadow - 20 Lipiec 10, 16:10

Nie wiem, który to ... Wilka jest mi banalnie rozwalić raczej trudniej mi idzie z Saladynem ze względu na sporą liczbę baszt, na których są balisty, ale on też ma słaby punkt domki stawia za miastem (za murami) dzięki czemu łatwo je zniszczyć trebuszami czy katapultami i z czasem doprowadzić do jego bankructwa. Poza tym 2 balisty nie mają baszt więc tam zawsze atakuję, lecz gospodarkę ma bardzo dobrą tyle złota samo z siebie się nie bierze ale ataki ma średnie.Kalif odpada :)
HaeL - 20 Lipiec 10, 17:14

Tak, dokładnie. Wilk ma rozsadzoną obronę i atak na jedną stronę świata, a u Saladyna trzeba pomyśleć.
McGregor - 29 Lipiec 10, 20:49

Do Cezarek1998 - Lord Wełnowór został zabity w SH (mógłby być gdyby przypuścić, że Crusander był PRZED SH ale na temat

Najsilniejszy jest wg. mnie Wilk. Tylko czasami jak za szybko zbuduje zamek a nie zadba o armie to stoją puste 4warstwowe mury +blanki i wystarczą 3 tarany, niewolnicy do kopania fosy i z 50 arabskich zbrojnych i leży :P . Pod tym względem przypomina mnie - potrzebuje czasu. zrobiłem kiedyś gre wszystkich "starych" lordów kontra ja Frycek, Rysiek i Filip. Wilk miał najmniejszy ze swoich zamków i w dodatku na murach 1 kusznika a w zamku z 30zbrojnych i 5 pikinierów. Czemu? Bo wszyscy zdążyli już zbudować kamieniołomy i kopalnie a on nie!

Ale tak ogólnie ma najbardziej zróżnicowaną armie i najlepszą obronę.

1st Wilk
2nd Saladyn
3rd Wieprz
4th Ryszard
5th Fryderyk
reszta nie dostaje nagrody XD

Kamil - 30 Lipiec 10, 00:35

MaxMacior napisał/a:
Dla mnie pokonanie wszystkich lordów to jak odebrać dziecku cukierka. :mrgreen: No ale jak mam wybierać to wybieram Wilka. Może mieć on dobry zamek ale trzeba mieć dobrą mapę gdzie może zbudować duży zamek.
Obrazek
Obrazek


LOL ładnie to tak używac kodów/trainerow na złoto ?? (pierwszy screen) :evil: Bo wątpie żebyś w ciągu 4 lat tyle zgromadził ? :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group